Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mit jelenthet? Nagyon...

Ez mit jelenthet? Nagyon megijedtem!

Figyelt kérdés
Azt álmodtam éjszaka, hogy a bátyám lefekvés előtt adott egy puszit anyának és én is.Utána elmentünk a saját szobánkba aludni.Felkapcsoltam a csilláromat és hirtelen kialudt a fénye.Gyorsan bebújtam takaró alá és remegtem.Észrevettem, hogy himbálódzik a lámpa mint ha valaki húzogatná.Elkezdtem sikítani anyának de ő azt mondta, hogy nem érdeklem és bárcsak már meghalnék.Utána kiderült, hogy a bátyám küldte rám a szellemeke.Mikor hirtelen felijedtem a szobám közepén álltam tátott szájjal és teljesen ki voltam száradva.A párnám pedig el volt dobva..Ez az álom mit jelenthet?Nagyon-nagyon megijedtem tőle.:(
2011. aug. 10. 08:01
 1/6 anonim ***** válasza:

"Mikor hirtelen felijedtem a szobám közepén álltam tátott szájjal és teljesen ki voltam száradva."


Ha tényleg ott álltál a szoba közepén, amikor felébredtél, akkor ott valami nagyon nincs rendben :-/

2011. aug. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát alvajáró már többször voltam.Lehetséges, hogy megint az voltam.De ilyen még nemvolt, hogy így ébredtem( állva,kiszáradva)
2011. aug. 10. 08:38
 3/6 anonim ***** válasza:
ez szimpla alvajárás és rossz álom keveréke, vagy az ufók voltak de mér állítottak volna fel bár ők kiszívhatják a testnedveket.
2011. aug. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A válasz megírásának időpontja: ma 08:49


Kiszívhatják a testnedveket. Én is ismerek ilyen csajokat de azok attól még emberi lényeg de mindent kiszívnak belőled :D

2011. aug. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, biztos nem volt semmi. Én is ébredtem már az ágyamtól távol, pedig nem vagyok alvajáró úgy egyébként. Szintén nagyon szomjasan. Ilyenkor annyi van, hogy nyugtalanul alszol és esetleg felkelsz félálomban, de rögtön el is alszol és így tovább. Közben meg próbálsz visszajutni az ágyba de nem sikerül mert félig alszol. :) Ártalmatlan játéka ez a fáradt agynak, nyugi. :)
2011. aug. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a néhány komoly válaszolónak! :)
2011. aug. 11. 08:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!