Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ezek a dolgok miért történhett...

Ezek a dolgok miért történhettek? És miért nem emlékszem arra, amitől megijedtem?

Figyelt kérdés

Gyermekkoromban sok furcsa dolog történt velem.Az egyik legkülönösebb:Egy éjjel kettesben maradtam mamámmal.Félős gyerek voltam,még nappal sem mertem megmaradni a szobában.Ekkor pedig éjszaka volt.Lefeküdni készültünk,egyszer csak minden ok nélkül késztetést éreztem arra,hogy mamámat kizavarjam a szobából,féltem egyedül maradni,mégis kiküldtem,nem tudom,miért.Ő ki is ment. Idáig pontosan emlékszem mindenre,de attól a pillanattól,ahogy az ajtón kilépett,nem tudom,mi történt,abban biztos vagyok,hogy nem aludtam,egy gyerek,aki fél,nem alszik el csak úgy...A következő kép,amire emlékszem,hogy ülők az ágyban és üvöltök és mamám rohan be hozzám,és kérdezgeti mi történt.De én képtelen voltam elmondani neki,úgy éreztem,nem szabad elmondani,hogy ...láttam valamit...az ágyamnál állt és figyelt csak ennyire emlékszem.Kb 6 órát töltöttem egyedül a szobában ,és az egyetlen dolog ,amire halványan emlékszem,hogy láttam ott valamit,egy lényt,aminek nem kellett volna ott lennie!ezután rendszeresen voltak rémálmaim ,még félősebb lettem.

Pár évvel később:Anyuval kimentünk télen a ház mögé szánkózni.Anyu kis időre ott hagyott egyedül,mert beszaladt megnézni,megfőtt-e az ebéd.Én vidáman játszottam egyedül.Egyszer csak ,nem tudom,mi miatt elfogott valami megmagyarázhatatlan félelem,a furcsa az,hogy bár nagyon megijedtem,nem tudok visszaemlékezni arra,hogy mi okozta a félelemem,csak arra emlékszem,hogy menekültem be a házba,de valamiben megbotlottam és elestem.Eltört a kezem.

Vajon miért nem emlékszem arra,mi történhetett azon a bizonyos éjszakán és mitől ijedtem meg a havas mezőn?

Más:gyermekkoromban többször is ért különös baleset,például többször előfordult,hogy kitört egy darab az üvegpohárból,miközben ittam belőle,pedig óvatosan fogtam.És más fura,veszélyes esetek.És az állatok is furán viselkedtek néha velem,két kutyánk is ráma akart támadni,rajtam kívül senki mással nem viselkedtek így.

Ha van köztetek,akivel történtek hasonló esetek,vagy ha van valakinek magyarázata arra,miért történhettek ilyen különös dolgok velem,annak megköszönném a hozzászólást.


2010. aug. 18. 21:13
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Nem horrorfilmek miatt van és nem képzeltem be ezeket az élményeket.Ahogy fentebb már leírtam,ez gyerekkoromban történt.A 70-es években.Hol volt akkor még Paranormal activity?Meg rémes horrorfilmek?Akkor még csak Derrick volt,meg Colombo :D de én azt se nagyon néztem. Szellemekről meg ufókról akkoriban még nem is hallottam!

Azt a szüleim is elismerték,hogy azon a bizonyos éjszakán,mikor egyedül maradtam,valami nagyon nem stimmelt és tényleg történnie kellett valami nagyon megrázó dolognak,az alapján,amilyen félelmet mutattam még következő napon is és a későbbiekben is ,sokszor.szüleim sem értik,hogy voltam képes arra,hogy kiküldjem mamámat és egyedül maradjak,mikor azelőtt sosem akartam egyedül maradni még nappal sem,éjjel meg pláne nem.

2010. aug. 19. 15:47
 12/20 anonim ***** válasza:

Szia Kedves Kérdező!


Nekem is hasonló problémám van, ha gondolod, írhatnánk e-mailt.

2010. aug. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Kedves Anna 555!Írhatsz nekem privát e-mailt,nyugodtan.Örülök,ha "elbeszélgethetek " valakivel ezekről a dolgokról,de sok okosat nem tudok hozzászólni,inkább csak kérdések vannak bennem ezzel kapcsolatban.Ha valaki átélt hasonló élményeket,természetesen arra is nagyon kíváncsi vagyok.
2010. aug. 19. 18:05
 14/20 anonim ***** válasza:
Írtam mailt, megkaptad?
2010. aug. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Megkaptam,most küldtem rá választ.
2010. aug. 20. 20:25
 16/20 anonim ***** válasza:
Bocsi, uj vagyok itt, hol kell azt megnézni?
2010. aug. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
A postafiókodon kell megnézni,amiről küldted nekem a levelet.Remélem,megkaptad .
2010. aug. 21. 12:19
 18/20 anonim ***** válasza:
Nem kaptam meg. :S
2010. aug. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Nekem erről a Negyedik típusú találkozások (The Fourth Kind) jut az eszembe. Nem tudom, hogy láttad-e vagy hallottál-e arról a filmről. (Állítólag) Igaz történetről szól, igaz felvételekkel és riporttal egy nővel, aki hipnózisokat végzett és segített visszaemlékezni az embereknek dolgokra. Mint kiderült, a földönkívüliek "játszadoztak" az emberekkel. Ez mind Alaszkában történt. Lehet, hogy bolondnak tartatok, de szerintem léteznek ilyen emberrablások amiket az ufonauták művelnek, hogy kísérletezzenek rajtunk.. Ebben a dokumentumfilmben is hasonló dolgok történtek. Remélem, hogy erre felénk nem járnak földönkívüliek és nem ilyesmi történt veled! :) Keresd meg esetleg Google-on a történetét a filmnek, hátha olvasol hasonló dolgot mint ami veled történt és akkor tisztább lesz a kép...
2010. szept. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

ma16.28-hát velem valami olyasmi történt mint a negyedik típusú találkozások c. filmben. bár nem teljesen úgy, mint a filmben és nem is vagyok róla megbizonyosodva, hogy tényleg elraboltak volna-e, de tény, hogy sok minden hasonlított nálam ami kb 1 éve történt meg velem. a filmet most nyáron láttam. tehát, nem onnan veszem.


lehet, hogy veled is kérdező valami ilyesmi történt, vagy esetleg valami nagyon sokkos állapotba hozhatott ami miatt elfelejtetted. lehet, hogy jobb nem játszadozni a múlttal. ha nagyon kíváncsi vagy rá elmehetsz aki visszavezet hipnózisra, bár lehet, hogy jobb, ha nem tudsz róla. ezt te döntöd el. én is szívesen megtudnám mi történt akkor, 1 éve--de nem tudom.:S Tényleg jobb, ha az ember nem tud mindent.

2010. szept. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!