Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Az "alagút végét" láttátok már?

Az "alagút végét" láttátok már?

Figyelt kérdés

én kiskoromban láttam, és érdekelne ti milyennek láttátok, ha láttátok, mit éreztetek? vagy mit tudtok róla?az én emlékem elég régi már, de ugyanúgy emlékszem mint akkor. (ismerem az elméletet, miszerint az agy oxigénhiányos állapota idézi elő, vagy hasonló duma. de nem hiszek benne, mert az én élményem más volt. ja és tuti nem kiskori képzelődés volt)


bunkók kíméljenek!


köszönöm!


2011. máj. 8. 04:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is láttam.Amikor lelöttek.De szerencsére kitudták venni a golyót egy műtéttel.. a műtét szobába láttam .. azt vettem észre hogy előttem ilyen kezek kulcsolódnak össze hangos csattanással..majdnem az utolós kéz is összekulcsolt..amikor kinyitottam a szemem és láttam,hogy kivedték a golyót.(csak elkábítva voltam elaltatni nem mertek,azért nyitottam ki a szemem)
2011. máj. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: Mikro és miért lőttek le? Nagyon fáj egy találat? Légyszi részletesen, nagyon érdekelne, és fontos is lenne:/...


Egyébként meg még ne mvolt soha ilyen élményem(talán szerencsére) de midnig is érdekeltek az ehhez hasonló történetek.

2011. máj. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
köszönöm a további élménybeszámolókat is ! :) nagyon örülök, hogy még írtatok!
2011. máj. 19. 13:27
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
20:27 : sokkos állapotba voltam szóval nem nagyon emlékszem rá,de arra igen,hogy valami nagyon nyomott égetett és fájt..a többire nem emlékszem.
2011. máj. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
sötét este volt abban az "állapotban". méterenként volt lámpa, az út mind a két felén. gyönyörű volt...virágok, fák, bokrok szimmetrikusan, de én nagyon magányos voltam...hisz az út csak egyenes volt...sétáltam órákig, de sehova nem jutottam...egyszer csak abban a kissé élettelen világban(ink téll barlang volt, mert le volt fedve) láttam egy fényt. futottam teljes erőmból, és elütött egy metró :D de az volt a jó h megláttam halálom után életem szerelmét :* xD és téll rá egy 6 évre megtaláltam XD pontosabban most XD nekem is gyerekkori élmény volt... :S
2011. máj. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
köszi szépen! :)
2011. máj. 21. 18:53
 17/19 anonim válasza:
deh 1ébként én is láttam a bácsit mielőtt megtaláltam a szerelmem(mármint az az előtti napon :)) csak én álmomba. én keresztény vok, szal szteem az a bácsi Isten volt.
2011. máj. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
ez most komoly, vagy csak viccelsz?
2011. máj. 21. 19:15
 19/19 anonim válasza:
woow! Velem ilyen még nem történt de ezek a történetek ledöbbentettek :OO nagyon érdekesek :))
2011. máj. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!