Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Láttatok már szellemet?

Láttatok már szellemet?

Figyelt kérdés

Ha igen, hogy nézett ki? Hol láttátok, és milyen volt? Mondott esetleg valamit nektek?


Nem kérek oltást, aki nem bír normálisan hozzászólni a témához, ne írjon!


2010. aug. 20. 22:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom.Ugyanis egyáltalán nem láttam semmit vagy senkit,csak a koromsötétből egy kevésbé koromsötét mozgást láttam,inkább éreztem,hogy ott van és néz.
2010. aug. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
Egyszer rettenetesen kiütöttem magamat sütőrummal és akkor láttam szellemet. Úgy nézett ki mint egy öregasszony hálóruhában. Az egész estéből csak erre emlékszem.
2010. aug. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem láttam mert átlátszó, de hallottam a susogását.
2010. aug. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
21%
basszus itt mindenkinek paranoid képzelgései vannak? a szellemet Te képzeled be magadnak, vagy vmilyen tárgyat látsz annak a sötétben. nappal miért nem lát senki szellemet?
2010. aug. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
36%

én láttam!

egy lebegő fehér lepedő volt két lyukkal a szemeinek...

2010. aug. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Naaa!Olyat már én is láttam! :D :D
2010. aug. 21. 00:55
 7/17 anonim válasza:
50%
Én gyakran látok alakokat. Egyik sem szólalt még meg, de van amelyik jelenlétében nagyon rosszul érzem magam, de van olyan is (amelyiket általában a szobámban szoktam "látni") ami megnyugtató érzéssel tölt el, és biztonságban érzem magam. Próbálok nem figyelni ezekre, mert zavar a tudat, hogy van valaki körülöttem és, hogy még "látom" is őket. Azért idézőjelben írom, mert nem konkrétan látom őket, inkább csak érzékelem, hogy itt vannak, vagy hogy mondjam. Furcsa, de velem gyakran megesik.
2010. aug. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer én is láttam. Este a szobámban ültem aztán kinéztem a nyitott ajtómon, és láttam, hogy egy átlátszó, lebegő alak állt ott. Mire visszanéztem már nem volt ott. Kis idő múlva elkezdtem fázni, és megfordulok a hátam mögött találok egy kb. két méteres, lebegő alakot. a kezei el voltak rothadva, és az arca igen ilyesztő volt; hatalmas, sötét szemüreg, berepedezett száj, és nem volt orra. Kinyújtotta a kezét, erre elkezdtem sikítani, és kirohantam anyához. kiderült, hogy skizo vagyok, mert korábban hangokat hallottam. még mindig hallom őket, de már sokkal jobb.
2010. aug. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát néhány ember érzékenyebb rá a szokottnál.

Csak azt tudom, hogy kicsi koromban láttam őket. Anyukám mesélte, hogy mindig rém álmaim voltak, és arra panaszkodtam, hogy egy bácsi nem hagy aludni, meg húzza a hajamat, hasonlók...Egyik éjszaka bement a szobámba, és azt mondta nyár közepén olyan hideg volt a szobában, hogy látta a saját leheletét, aztán megmozdult a növény, mármint úgy, mint mikor valaki elmegy mellette...

Aztán hallott egy ismerősétől valami főzet félét főleg sóból, azt megcsinálte, és többet nem volt ilyen jellegű problémánk. Viszont ez még az előző házunkban volt...

Azóta nem láttam szellemet, bár vannak fura dolgok, amiket csak néha tapasztalok.

2010. aug. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

én kis koromban a szobámban, emlékszem hogy néha nemtudtam aludni éjszaka és amikor kinyitottam a szemem néha valami átlátszó valamit láttam sétálni az ágyam előtt ilyenkor mindig nagyon megilyettem és a takaró alá "bújtam" vagy a növérem mellé..

nemtudom hogy télleg láttam-e vagy csak képzeltem.. de az bennem maradt ahogy ott sétál :S

2010. aug. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!