Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Láttatok már szellemet?

Láttatok már szellemet?

Figyelt kérdés

Ha igen, hogy nézett ki? Hol láttátok, és milyen volt? Mondott esetleg valamit nektek?


Nem kérek oltást, aki nem bír normálisan hozzászólni a témához, ne írjon!


2010. aug. 20. 22:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Én kétszer láttam, de úgy, hogy félálomban és éppen kinyitottam a szememet.

Szerintem ébren nem lehet látni szellemet, legalábbis én soha sem láttam.


Amit láttam azt láttam, és kell egy olyan "fázis" az agynak, amikor ezek a lények láthatóvá válnak.

És ez a felébredés előtti fázis nyitott szemmel.

Kétszer láttam ugyanazt elsuhanni, leírom, hogy nézett ki:


-kb. 2m magas,emberformájú, de az arcát kivenni nem tudtam

- fehér, hosszú ruha, ami földig ért, mint egy szoknya

- átlátszó volt félig, de kilehetett venni a formáját, ami NEM UFO VOLT HANEM INKÁBB EMBERHEZ HASONLATOS

-mintha arany és fénylő fehér színekben pompázott volna

- besuhant az ajtón és kisuhant a falon.

-kb. 1-2 másodperc alatt elsuhant

-nem léptekkel jár, hanem olyan, mintha a föld felett 10 cm-rel suhanna! emlékszem, hogy nem ment, mert nem mozgatta a lábait!

-Érdekes, hogy elsuhant, és mégsem féltem, sőt, teljesen nyugalommal töltött el

-olyan érzetem volt, mintha egy védőangyal suhant volna el!


ÖRÜLNÉK, HA VALAKI LÁTOTT ILYET, MINT ÉN!!!!! Írjatok!!!!

2010. szept. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Kriszti83 ***** válasza:
Én kiskorom óta látok és hallok ezt-azt. Mindig árnyékhoz hasonlóak, emberiek, de nem szólnak semmit, csak jönnek-mennek a lakásban. 27/L
2010. szept. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
29%
látszik mennyi eszed van
2010. szept. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Utolsó! Bekaphatod!
2010. szept. 18. 16:43
 15/17 anonim ***** válasza:
Füvescigit letenni!!!!!!
2011. jan. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Én nem láttam szellemet de történnek furcsa dolgok pl. Elveszik valami és megkeresem hol van egszer csak egy olyan helyen van (az a dolog amit elvesztettem) ahol már kerrstem,hogy került oda?
2018. szept. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Ez pont ma történt...

kimemtem este 8kor biciklizni elég messze elmentem és nyilván akkor elkezdett sötétedni.

Akkor semmi bajom se volt vele azon kívül hogy egy kicsit féltem egyedül a sötétben de sokan voltak még az úton ezért nem paráztam be. Amikor már közel voltam a házunkhoz egy kisebb erdő volt előttem. Na ebben az erdőben az a para hogy itt a szomszédom ismerőse felakasztotta magát+ráadás hogy majdnem korom sötét volt és egyedül voltam.Az erdei út elején egy sötét alakot láttam aki mintha egy kutyát sétáltathatott volna. Biztos voltam benne hogy ez nem egy ember ezért inkább gyorsan eltekertem és a főutat választottam. Szerintem az a fekete alak a felakasztott ember szelleme lehetett mert nem volt feje. Csak ott állt a ,,kutyája'' pedig szaglászott valamit vagyis én úgy láttam. A hazaút közben nagy ívben elkerültem az erdőt. Aki látott ehhez hasonlót kérlek írja meg...😱😱😱😥😥

2021. júl. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!