Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Látott már valaki szellemet?

Hkhjklélé kérdése:

Látott már valaki szellemet?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 9. 16:35
1 2 3 4 5
 41/45 anonim válasza:
volt észlelésem, az első válaszadó ezt szépen megfogalmazta. Nem konkrét látványról van szó. Tudod, hogy mi okozza, a tudatod felfogja, de az érzés semmihez nem hasonlítható. Az én szellemem valószínűleg eltévedhetett, mert elment mellettem, végig a folyosón és a nagyszoba falán keresztül távozott. Ezt onnan tudom, hogy utána eredtem. Biztos vagyok benne, hogy nem volt közöm hozzá életében. Akkor az összes szál szőröm az égnek állt, borzongtam, de ez nem félelem volt, hiszen utána mentem. Nehéz megfogalmazni. Így utólag szerencsésnek érzem magam, hogy mindezt megtapasztalhattam.
2012. máj. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
Akinek az a neve hogy hkhjklélé, annak minden szavát elhiszem!
2012. máj. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim válasza:

van amelyik normális / hogy csak bámul /

és van amelyik nem /tör zúz rombol a házban/

egyszer a barátommal néztünk tv-t..minden be volt csukva a házban / az ablak meg a bejárati ajtó/

és valami szellemes videót mutatott a film után a barátom, én akkor alig kaptam levegőt, meg nem is pislogtam..egyszer csak az összes szobaajtó becsapódott a lakásban...a barátommal nem tudtunk mit csinálni. csak az az egy szoba ajtó nem csapódott be ahol apukám elhunyt... azóta is észlelem őket..

van hogy az ágyam mellett áll egy alak és apám hamvait nézi.

de mikor már kezdenék megnyugodni akkor a kutyáim ugatják a macskám pedig fújtat a falra...

2012. júl. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:

"egyszer csak az összes szobaajtó becsapódott a lakásban"

huzatról hallottál már?

"az ágyam mellett áll egy alak és apám hamvait nézi. "

a szomszéd bácsi eltévedt

"a kutyáim ugatják"

ez így van, a kutyák köztudottan megugatják a szellemeket és a postásokat, a szellem postásokat pedig a szellem kutyák ugatják, ezért ők nem kerülhetnek a felhők fölött(a repülők fölött, de a műholdak alatt található) levő mennybe

2012. júl. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 antrax93 válasza:
Lehet nem fogtok nekem hinni de mikor néztem az odaát cimü sorozatot sztem láttam az egyik részben egy szelemet. (komoly)
2014. márc. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!