Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Látott már valaki szellemet?

Hkhjklélé kérdése:

Látott már valaki szellemet?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 9. 16:35
1 2 3 4 5
 31/45 anonim válasza:
Szerintem attól hogy valakik nem láttak még létezhet,nem kell hülyének nézni senkit.(Ez van az ufoknál is)én amondó vagyok hogy valahonnan ered ez a sok "pletyka" valami alapja kell hogy legyen.Igaz én egyiket sem láttam,de szerintem elképzelhető bármi."Casperos duma jó volt:)"
2011. ápr. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
78%
Mikor egyszer ettem olyan varázsgombát kajak be halúztam tőle a nagyapám szellemét. NAGYON FLASH VOLT!!!!!!
2011. ápr. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim válasza:
A TAPS mindig tud újat mutatni, szóval láttam ezerszer.
2011. máj. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
Én láttam, nagyon betojtam.Késő este, hajnal lehetett, és csukva votl minden. Hideg fuvallatot éreztem a kezemen. NEm is jutott eszembe, hogy szellem. Furcsa, mert ha ilyen történik mindig felkiáltok hogy szellem van a házban, és kiderül hogy nyitva van az ablak :D . NEm tudom miért, utána féltem, körülnéztem, és azt hittem szívbajt kapok, most visszagondolva, meghalnák ha megint látnám. Két fehér alak állt az ágyam végében. Mint anya és lánya. Ők rám bámultak, én rájuk.De nme vettem levegőt. Nem mozogtam, nem gondoltam semmire, csak bámultam. Mintha irányítottak volna, hogy most nem pislogsz, nem veszel levegőt, nem gonolkozol, nem mozdulsz, nem sikítasz.Aztán akaratom ellenére pislogtam, és a kicsi megfordult, Pankára, a kutyámra nézett. Én meg a kicsire. Mintha úgy irányítottak volna megint, hogy pislogsz még egyet! Én meg pislogtam, és eltűntek. Nagyon féltem. Ez mind abból jött, hogy rémsztorikat olvastam. És két napig féltem aludni.Én nagyon félek a szellemektől, de hiszek bennük
2011. máj. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
Abban a korban élünk,amikor spirituálisan bármi bevonzható.Ez vonatkozik a szellemjelenségekre is.
2011. máj. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
Én még nem láttam szellemet csak a TV-ben,de k*rvára félek tőlüik!Amúgy hiszek bennük!
2011. máj. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 Loliii válasza:

Nálunk sokszor lehet észlelni,hogy valaki járkál a padlásunkon.Éjszaka lehet hallani,recseg a szobám felett,a testvérem is hallja.

Két macskánk volt,és egyik délután az egyik hátrament a mosókonyhába,és elkezdett a levegőbe "fújni."Aztán befutott a szobámba és megdermedt.Én itt ültem a gépnél,hátranéztem,és észrevettem,hogy valamit mereven néz.A szobámban!Ezután elkezdett körbe-körbe menni,minta követné őt valami,felállt a hátán a szőr,és folyton fújt a levegőbe.Eléggé megijedtem,de a szobámban nem volt semmi.Aztán bejött a másik macska,és így kb. "lekommunikálták" a dolgokat,aki akkor jött be az az előbbi "anyja" volt,hirtelen hátrafutott a mosókonyhába,aztán vissza,az ő hátán is felállt a szőr,majd benyávogott a szobámba a "gyerekének" és együtt elfutottak.Az idősebb cicám ezután 3 hónapra,pont a névnapomon elhunyt,nagyon hirtelen...

Állítólag az állatok megérzik az ilyet.

De nem ez volt az egyetlen furcsaság... Várom a kommenteket. És ez teljesen igaz.

2011. máj. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 Loliii válasza:
jah és a mosókonyhából lehet felmenni nálunk a padlásra.
2011. máj. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 A kérdező kommentje:
hmm és azóta nem törént semmi?velem is vannak furcsa dolgok
2011. máj. 24. 18:51
 40/45 Loliii válasza:
rendszerint.bár az elmúlt hónapokban semmi különösebb.
2011. máj. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!