Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Látott már valaki szellemet?

Hkhjklélé kérdése:

Látott már valaki szellemet?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 9. 16:35
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:

03:32

De hol látod őket, az utcán sétálnak vagy csak ülnek egy padon, mit csinálnak általában?

Köszönöm előre is a választ, engem nagyon érdekel a téma!

2011. ápr. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
88%

Általában a házban látok szellemeket + a padláson.Utcán is láttam már,este egy fa mögött "bújkált".Napközben nem szoktam látni őket,biztos pihennek,alszanak vagy nem tudom :D

Ki kér Bacardit?Görögdinnyés :D

2011. ápr. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 Adácsi Imre válasza:
16%
Igen:Vannak sötét szellemi erők,ezek a démonikus szellemek amelyek az ördög fennhatósága alatt működnek.Továbbá létezik Isten szellemi ereje,ami a Szent szellem.Mindkettő teljesen valóságos,de a Szent Szellemet(Istennek Szent Erejét)ha már benned van,senki és semmi nem képes legyőzni.Ne a találgatásoknak,és ne feltétlenül a világi embereknek higgy,hanem a Szentírás Igéinek,és akkor félelemre soha nem lesz okod! Ámen.
2011. ápr. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
Naná, különben mit csinálnának a Ghostbustersben?? Jetikre vadásznának, vagy a lochnessi szörnyre?
2011. ápr. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
Persze hogy vannak. Nem érezékeltétek,hogy sokszor milyen meglepően könnyen sikerülnek dolgok amikre már azelött sok idővel félve ggodva gondolunk? Nem kell félni ,nincs miért. Csak bízni kell bennük és jónak lenni. Ők sokat segitenek nekünk.Rengeteg ezzel kapcsolatos könyvet lehet kapni,ami médiumok tollábol ered.Érdemes elolvasni. De akár a youtoubon is megnézhetsz dolgokat. Ird be élet a halál után- illetve :élet az élet után, majd meglátod kik azok akik "visszajöttek" vagyis pár perig voltak halottak és sokat lehet tanulni ebből.Persze vannak szkeptikusok itt is mint minden más területen.Nem érzékeltél olyat pl. mintha valaki egy ujsággal suhintott volna melléd,meglebben a szellő és persze mindez a lakásban történik mintha valaki elment volna melletted. És ugy is van olayankor. De nem kell félni,vannak jo szellemek,angyalok.Akik vigyáznak rád.
2011. ápr. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 Kirilla12 válasza:
Nem is tudom talán... lehet hogy vannak lehet hogy nem kitudja , az ember már nem is tudja miben hihet..
2011. ápr. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
Szellemet még nem láttam, de már voltak észleléseim.
2011. ápr. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim válasza:

Én már egyszer érzékeltem...

haverokkal csavarogtunk és nem csak én hanem a barátnőm is mondta hogy amikor elmentem az egyik haverommal akkor amerre mentünk ott világosabb volt

és a barátnőmmel tanusítjuk hogy apám volt/ nyugodjon békében/

2011. ápr. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim válasza:

Most hogy megláttam ezt a kérdést gyors be is bújtam az ágyba..:$

amugy szerintem vannak, bár még nem láttam 1-et sem.:)

2011. ápr. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
63%
idióták
2011. ápr. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!