Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Látott már valaki szellemet?

Hkhjklélé kérdése:

Látott már valaki szellemet?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 9. 16:35
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
91%

Látni nem láttam még, de érzékelni ugyanúgy érzékelem, mint bárki más élőt. Magasságát, testalkatát, a haladási irányát pl. ha elmegy mellettem, ha leül, ha csak megáll és néz.

Mikor elkezdődött ez az egész őrület, annyira megijedtem, hogy hónapokig nem mertem lekapcsolni este a lámpát. Aztán szépen fokozatosan hozzászoktam és már egyáltalán nem zavar.

2011. ápr. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim válasza:
27%
Persze. Legjobb barátom. Együtt szoktam vele menni edzeni, mindig mikor odaadom neki az egykezeseket, akkor mindig ráesik a lábamra, mert sosem tudja megfogni:\ meg szoktam vele szexelni, de nemolyan jó:\
2011. ápr. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
21%
"Nem a középkorban élünk." :D
2011. ápr. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
18:28as: Hogyan szabadultal me tole nehany ev utan?
2011. ápr. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
91%

Igen,láttam.Édesanyám nagyon korán elment.Tanult,művelt,diplomás ateista ember volt.Úgy ment el,hogy a viszontlátás reményét sem hagyta maga után.Szenvedtem a hiánya miatt.Egyik éjjel arra ébredtem,hogy az ágyam végében áll,és telepatikusan hang nélkül közölte velem,hogy: "De hiszen nem haltam meg."Valószínűleg így akarta tudtomra adni a lélek továbbélését,és a gyászomat enyhíteni.Ez a jelenség kezdete volt sok későbbi csodás megtapasztalásomnak.

Még egy gondolat:A középkorban is voltak,lehettek szellemek.

2011. ápr. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
80%
Hát én nem igazán hiszek bennük, de már párszor megesett hogy "valami" megrántotta/megforgatta a csillárunkat, aminek eredményeképp az egész család (5 fő) egy ágyban aludt egy éjszaka:D De én még vhogy most sem tudok hinni bennük.
2011. ápr. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
Láttam,látok,és fogok is látni szellemeket...sajnos :|
2011. ápr. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:

22:28

Kérlek írd le milyenek a szellemek, és miért félsz tőlük?

Köszönöm!

2011. ápr. 10. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:

Miért félek tőlük?

Rossz érzés,amikor látom,hogy ott van valaki,de nem igazi,nem beszélhetek hozzá,és néha még a feje is ronda.Rossz,hogy csak én látom ezeket.A hangok ilyesztőek,szokatlanok,relytéjesek.

Láttam már démont is,az teljesen fekete,az arca is az,van rajta kalap,bakancs,kabát,nadrág...

2011. ápr. 10. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:

Ez a válasz 28%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 52%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 17:37


Te ugyan honnan tudod hogy ki látott szellemet meg ki nem.Értelmiségi szint alacsony.Ha meg nem hiszel ilyenekbe akkor minek olvasol ilyeneket ezt nem értem.És képzeld igen láttam már szellemet..

2011. ápr. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!