Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Valaki látott már szellemet?...

Petya14 kérdése:

Valaki látott már szellemet? és ha igen el is mesélitek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 12. 15:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

nem ebbe a témába kell írni...

hogy jön a tömegközlekedéshez szellem?xD

2011. máj. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
most meg hirtelen az ezotériába van?:O
2011. máj. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Velem egyszer fordult elő a következő: Még 14 éves voltam egy táborban, hárman laktunk egy kis szobában, egyik alkalommal egyedül voltam bent, valamit csináltam az asztalon amikor is a szemem sarkából, a perifériás látásom már nagyon a szélén láttam egy alakot bejönni a szobába és gyorsan de teljesen csöndben felém tartott, kék póló volt rajta és barna haja, ennyit tudtam megállapítani mert nagyon homályos volt amit láttam, egyből az egyik szobatársamra gondoltam, mert neki volt barna haja és kék pólót vett fel aznap, azthittem meg akar viccelni és megíjeszteni mert gondolta hogy őt már nem látom és nem tudhatta hogy pont éppen hogy beleesik a látómezőmbe! Gyorsan arra fordítottam a fejemet és elkezdtem röhögni hogy ezt elcsezte és rajtakaptam, de azonnyomba lefagyott az arcomról a mosoly mert nem volt ott senki!
2011. máj. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Láttam és nagyon megrémülten tőle, de nem részletezném. Még mindig fáj a seggem :D
2011. máj. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Nem láttam.
2011. máj. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Jah hallod a varázsgombától meg jelent előttem Oszama Bin Laden és azt mondta velem van az erő
2011. máj. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Killgun ***** válasza:
Nem tudom,miért csak ilyen rémisztő történetek születnek a szellemekből...Nálam is jelentek már meg,de sosem bántottak csak szórakoztak :') Nem kell tőlük félni,nem gonosz mind,és amelyik gonosz sem bánthat túl komolyan mert a legtöbb alig tud belelépni a fizikai világba.
2011. máj. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 BlackSword ***** válasza:

Nem láttam, pedig már ígértek is nekem szellemeket, de semmi...

Szerintem nem is léteznek szellemek...

2011. máj. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Láttam egyszer egy fekete árnyat, amiről oly sok beszámoló van, de szerintem csak halóztam. Nem hiszem, hogy a halál után a lelkek a földön járnának.
2011. máj. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Én a szobámba már két szellemet is láttam, plusz fekete árnyakat amit szinte fel se fogsz olyan gyors de mégis ottvan.
2011. máj. 13. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!