Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Valaki látott már szellemet?...

Petya14 kérdése:

Valaki látott már szellemet? és ha igen el is mesélitek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 12. 15:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Utolsóhoz hasonló élményem már nekem is volt - bár egyáltalán nem hiszek az ilyesmikben, még a saját szememnek sem hiszek. Pontosabban nem hiszem, hogy az szellem volt.

Sok olyan élményem volt már, mikor egy szürke, sötét, de áttetsző nevezzük "füstfelhőnek" elsuhant mellettem, ha pl. sétáltam az utcán, vagy ültem a szobámban és kinéztem a ablakon. Olyan is volt már, hogy utánafordultam a dolognak, hogy milyen állat szaladt el mellettem, de aztán rájöttem, hogy csak a szemem káprázott.

Hát ennyi.

22/L

2011. máj. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
Nenézzetek hülyének!!! Én már láttam vagy csak képzelődtem,de szerintem láttam. Esténként az az érzésem van mintha valaki lenne a szobámba és engem figyelne.És este amikor aludni készültem becsuktam a szemem és utána kinyitottam valamiért(már nem emlékszem miér) és fel akartam kelni de amikor kinyitottam a szemem láttam hogy egy fekete hajú ismeretlen nő ott állt az ágyam előtt.Nagyon félek tőle lehet vigyáz rám vagy gonosz.:// Szüleimnek is szóltam már de ők azt mondják hogy képzelődök és elpojénkodják az egészet.Nem tudok már erről kinek beszélni de nagyon félek amikor meglátom vagy hallom akkor elkezdek sírni de a szüleim ezzel nem foglalkoznak.:'( És amikor egyedül vagyok este akkor fura dolgok történnek.Le esnek a plüss állataim a polcomról ami leg belűl van,kép keret leesik a falamról ami be van üvegeztetve az összetörik fura hangokat hallok.És amitől nagyon félek az a érzésem mintha állna ott valaki és a nevemet suttogná vagy azt hogy kérlek segíts. :'((
2011. máj. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:

utolsó vagyok.

és ezek amiket meséltem h plüss állatok esnek le a szekrényemről stb. ezek mindig pontosan 22:00-22:30 között történnek. vagy cuccaim tűnnek el amikor reggel egyedül vagyok és az asztalomon hagyom a szobámba a kulcsomat reggel kimegyek a konyhába és ott van a földön. kezdek meg őrülni vagy mi van velem? :'(

13/L

2011. máj. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
nem tudom én is hiszek bennük de mindenki hülyének néz 14/f
2011. máj. 16. 00:44
 15/21 anonim ***** válasza:

Léteznek szellemek..vagyis én érzem őket.Főleg éjszaka..nekem is van olyan érzésem,hogy valaki áll mellettem és a nevemet suttogja..szerintem ez azért már nem véletlen.

Még mostis.Ha hideg futkos a hátamon.És tudjátok,hogy ebbe mi a szarérzés?:s Hogy senki se hisz nekem,sőt még pchiologus-nál is voltunk de azt mondta,hogy majd kinövöm..hát mondom kössz,nagyon nagy segítség.

Néha már komolyan nagyon félek..

13/L

2011. máj. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
teljesen meg értelek mert én is így vagyok :( senki sem hisz nekem
2011. máj. 18. 15:27
 17/21 anonim ***** válasza:
Nincs miért aggódni, nem vagytok őrültek, csak azok vannak kisebbségben akik ilyeneket látnak, így kevesen érthetnek meg. Magam is szoktam olykor látni, amint elsuhannak a házban, láttam koncerten is már egyet és néha érzem amint a jeges érintés hozzám ér, vagy csak ott van. Ijesztő, de az az igazság, hogy nem bántanak, nem hinném hogy rosszat akarnak. Nem kell tőlük félni, bár ezt nehéz megtenni. Beszélj hozzá, mondd el neki hogy ez nem az ő dimenziója és hagyjon békén, mert megijeszt. Legjobb elküldeni őket.
2011. máj. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
igen de ugyan csak vannak démonok is amelyik lehet gonosz is úgy olvastam
2011. máj. 20. 15:04
 19/21 anonim válasza:
de a szellemek is lehetnek gonosz már amelyik..
2011. máj. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

természetesen! az állarcosbálon, de nagyon megijesztett, mert nem vettem észre, és ukrán maffiózó(akkor legalábbis az voltam) létemre, szívbaj kerülgetett mikor hátulról elkapta a nyakam...reflexből hasbavágtam szegényt.


12L

2011. jún. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!