Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi az a alvásparalízis?

Mi az a alvásparalízis?

Figyelt kérdés
Tudom, hülye kérdés de én hülye vagyok...
2010. dec. 21. 16:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Utálom az alvásparalízist.

Egyszer az miatt nem aludtam egy egész éjszaka.

2011. jan. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
2011. jan. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
én speciel,még a szememet sem tudtam kinyitni...a kisujjamat próbáltam mozgatni,de szó szerint fájdalmas volt...mintha az ujjam mozgatása az agyamban fájdalmat idézett elő...de csukott szemmel is láttam élénk zöld foltokat,és nagyon féltem...eddig amiket olvastam,mindegyik beszámolóban az volt,h nyitott szemmel volt alvásparalízisük...nekem nem.moccanni se tudtam,csak a szememet forgattam jobbra-balra,de kinyitni képtelen voltam...üvöltöttem volna,dehát az se jött össze.olyan rossz volt,erős nyomást éreztem a fejembe...de ilyenkor nem tehetsz mást,mint h lenyugodsz,és visszaalszol...utána,ha felébredsz,sztem már nem valószínű h még tartani fog.én is visszaaludtam,különben egész éjszaka szenvedtem volna,mozgás és beszédképtelenül.még 1x mondom,borzasztó élmény volt!19/L
2011. márc. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
én kb 5 éves koromtól vagy 10-13ig volt alváspaalízisem ha ezt annak lehet nevezni: kinyittottam a kezem és nem bírtam mozdulni, és olykor látni véltem egy fekete párducot ahogy felém ugrik hogy elharapja a torkom ürességet éreztem a szívemben és a tüdőmben mintha nem lennék és egyszercsak megmozdultam. nekem ez volt kb5-13 éves koromig. már régen nem volt csak olyan érzésem hogy nem tudok mozdulni de nem féltem semmi, visszaaludtam és utánna már minden ok volt :) EZ A HÉTEN HÉTFŐN IS VOLT :)
2011. máj. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
előző vok Tom ez nem volt válasz a kérdésedre most válaszolok: amikor ébren vagy de nem tudsz mozdulni és nyomást érzel a mellkasodon.... lehet hogy még lényt is látsz magad mellett aki az életedre tör de szerintem ez utóbbi ritka
2011. máj. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Velem volt ilyen.

De tudtam beszélni és mozogni is de csak minimálisan.

Nem nagyon emlékeszem már rá, mert rég volt

Elég durván hallucináltam is...


Amúgy meg szerintem nem kell itt annyira spirituális dolgokra gondolni...


Ez szerintem csak a rémálmok miatt van, vagy, mert nem jól aludtál. Vagy van valami nagy problémád, amivel nem tudod hogy lehet megbírkózni.

2014. máj. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!