Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Tippet kérnék a lent leírtakka...

Tippet kérnék a lent leírtakkal kapcsolatban. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

5 évvel ezelőtt egyedüli szemtanúja voltam egy balesetnek, amiben meg is haltak. Nem mentem oda segíteni,mert elég csúnya baleset volt. Én csak elsétáltam mellette,és mentem haza. És innentől kezd érdekes lenni a sztori.

A baleset után furcsa, távoli sikítást, segítség kérést hallottam, amikor arrafelé jártam. Szürkületkor 3 furcsa alakot láttam ott állni. De voltak fényes nappal is furcsa dolgok. Munkába menet, hirtelen olyan érzésem támadt, hogy követnek. Hátranéztem, és azt láttam, hogy 2 fekete ruhás alak fut felém, egy nő olyan hosszú hajjal, hogy nem lehetett látni az arcát, és a haja lengett a szélben, pedig nem fújt a szél.

A fiú arcát sem lehetett látni, pedig nem voltak távol tőlem.

Ez így ment hónapokig, amikor egy éjjel 2òra 50kor a szobaajtóm kivágodott, és a kutyáim, akik ilyenkor támadni szoktak, szó szerint maguk alá pisiltek a félelemtől.

Ezután szünet következett egészen egy hónappal ezelőttig.

Először furcsa hangokat hallottam a számítógép hangszórójából, amit csak a gép vagy a hangkártya hibájának gondoltam. Ez folytatódott 1 hétig. Utánna a kutyák kezdtek furcsán viselkedni. Elkezdtek remegni, mint amikor félnek valamitől,majd beálltak közém, és az ajtó közé, és elkezdtek morogni. Egy pár másodperc morgás után viszont egy fájdalmasan hangzó nyüszítés után rohantak a helyükre. Mostanában alig tudok aludni, mert éjjelente arra keltenek a kutyák, hogy valami kaparja az ajtót és az ablakot, meg a falat is de kívülről. Ettől meg a kutyák örülnek meg.

Most lehet hogy hülyének fogtok nézni, de ezt muszály voltam már leírni

(A hülye vagy típusú kommenteket

Kérem mellőzni)


2010. nov. 14. 16:35
1 2 3
 21/25 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Mint már előtte oly sokan mondták nem tehetsz róla hogy meghaltak , lehet ha odamész segíteni akkor is meghalnak...sosem lehet tudni.

A legjobb talán az ha megtudod hogy kik voltak és hogy volt egy gyerekük vagy szüleik akiknek hiányozni fognak ha ezeket megtudtad az a legjobb ha elmész a sírjukhoz és ott elmondod hogy őszintén sajnálod hogy nem voltál annyira erős hogy odamenj segíteni és hogy sajnálod a szülőt vagy gyereket aki ottmaradt egyedül... vagy ha ennyire nem akarsz "belekeveredni", akkor elég úgy is ha legközelebb közvetlen közel kerülsz hozzájuk (ahogy érzékeled hogy ott vannak ) ott elmondod ugyanezt hogy sajnálod hogy nem segítettél...

Mindenesetre még ma tedd meg hogy sót szórsz végig az ablak és ajtóknál a szobádban vagy odateszel az ajtóba és az ablakba(ablakokba) egy seprűt, mert addig nem tudnak átjönni rajta (még a dühös szellemek sem) amíg meg nem számolták a só illetve a seprű szálait.

Ha még a bocsánat kérés után sem hagyják abba szerintem keress fel egy szakértőt (szellemidézőt vagy médiumot) aki tényleg tud segíteni.


Üdv: Doki

2010. nov. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:

szerintem mindig vannak furcsa dolgok amiket nem tudsz észerűen megmagyarázni és ezt tulajdonítani annak hogy szellem vagy ilyesmi..

szerintem (bocsi a kifejezésért) : de 1* hallottál vagy észleltél valami furcsát és azóta úgymond berögződött hogy valami kísért téged.. főleg hogy ott van a lelkiismereted.

én nem okoskodni akarok mások felett..de ilyen esetben akkor is az a legfontosabb hogy megállj és segíts..igen szörnyű látvány...de az mitől jobb hogy utána úgy éled le az életed hogy "beképzelsz" dolgokat.ezt visszacsinálni úgysem tudod.. (nem okítani akartalak ezzel csak a véleményem)

amúgy egy szakembert pszichológust/pszichiátert keress fel.

2010. nov. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 slora ***** válasza:
Kérj bocsánatot csak ezt tudom tanácsolni.És mindig legyen valaki veled,hogy ne félj annyira.
2010. dec. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Én hiszek az ilyen típusú dolgokban!

Elhiszem, hogy félsz is, csak hogy az elején kellett volna gondolkodnod, és segíteni a bajbajutottakon! Szerintem.

A kutyáidat, pedig nagyon sajnálom, mert Ők többet érzékelnek mindenből, mint Te. Rosszabb nekik, mint neked.

Ha szereted őket, add oda valakinek őket, ez egy jó tanács.

Sok szerencsét kívánok neked, és mindenféleképpen gondold át a dolgot, emlékezz vissza az arcukra (a balesetet szenvedtek arcára) és kérj bocsánatot!

Hidd el ez segíteni fog!

Nektarka válasza.

2010. dec. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Látták mikor még éltek hogy te ott voltál és segíthettél volna rajtuk de nem tetted.Ezért nem tud nyugodni a lelkük,de így nem is fog.Hívj vmi szakembert aki el tudja őket küldeni és kérj bocsánatot,mert ameddig nem nyugszik meg a lelkük addig itt maradnak a földön..(veled)
2011. jan. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!