Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Tippet kérnék a lent leírtakka...

Tippet kérnék a lent leírtakkal kapcsolatban. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

5 évvel ezelőtt egyedüli szemtanúja voltam egy balesetnek, amiben meg is haltak. Nem mentem oda segíteni,mert elég csúnya baleset volt. Én csak elsétáltam mellette,és mentem haza. És innentől kezd érdekes lenni a sztori.

A baleset után furcsa, távoli sikítást, segítség kérést hallottam, amikor arrafelé jártam. Szürkületkor 3 furcsa alakot láttam ott állni. De voltak fényes nappal is furcsa dolgok. Munkába menet, hirtelen olyan érzésem támadt, hogy követnek. Hátranéztem, és azt láttam, hogy 2 fekete ruhás alak fut felém, egy nő olyan hosszú hajjal, hogy nem lehetett látni az arcát, és a haja lengett a szélben, pedig nem fújt a szél.

A fiú arcát sem lehetett látni, pedig nem voltak távol tőlem.

Ez így ment hónapokig, amikor egy éjjel 2òra 50kor a szobaajtóm kivágodott, és a kutyáim, akik ilyenkor támadni szoktak, szó szerint maguk alá pisiltek a félelemtől.

Ezután szünet következett egészen egy hónappal ezelőttig.

Először furcsa hangokat hallottam a számítógép hangszórójából, amit csak a gép vagy a hangkártya hibájának gondoltam. Ez folytatódott 1 hétig. Utánna a kutyák kezdtek furcsán viselkedni. Elkezdtek remegni, mint amikor félnek valamitől,majd beálltak közém, és az ajtó közé, és elkezdtek morogni. Egy pár másodperc morgás után viszont egy fájdalmasan hangzó nyüszítés után rohantak a helyükre. Mostanában alig tudok aludni, mert éjjelente arra keltenek a kutyák, hogy valami kaparja az ajtót és az ablakot, meg a falat is de kívülről. Ettől meg a kutyák örülnek meg.

Most lehet hogy hülyének fogtok nézni, de ezt muszály voltam már leírni

(A hülye vagy típusú kommenteket

Kérem mellőzni)


2010. nov. 14. 16:35
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%

hát én nem hiszek az ilyenekben, de ez elég durván hangzik

lehet h bocsánatot kellene kérned

2010. nov. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
85%

Te is neheztelnél arra az emberre, aki megmenthette volna az életedet és a családod életét, de nem tette, mert "elég csúnya baleset volt" és inkább "csak elsétált mellette, ment haza".

Illene bocsánatot kérni (szívből, őszintén), ennyi az egész.

2010. nov. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
80%

A kutyáid normálisan viselkednek, más kutyák is ezt teszik szellemeket érzékelve.

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__termeszetfeletti-len..

2010. nov. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem csak a lelkiismereted vetíti ki ezeket a hangokat, képeket, mivel magadban nem tudod elrendezni. Minden kis zajra megijedsz, mert eszedbe jut, hogy lehetséges, hogy miattad halt meg valaki.


És ezzel NEM azt akartam mondani, hogy hülye vagy, csak próbálok logikus magyarázatot adni...


Mondjuk, én is félnék...

2010. nov. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
66%
juj..rémisztő.:S nem tudom mi lehet a baj.:S kérdeze meg egy pszichológust!!
2010. nov. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
42%

"Szerintem csak a lelkiismereted vetíti ki ezeket a hangokat, képeket, mivel magadban nem tudod elrendezni. Minden kis zajra megijedsz, mert eszedbe jut, hogy lehetséges, hogy miattad halt meg valaki.


És ezzel NEM azt akartam mondani, hogy hülye vagy, csak próbálok logikus magyarázatot adni...


Mondjuk, én is félnék..."


ezzel egyetértek, kutyás dolog lehet, hogy érzik a félelmedet és..

2010. nov. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
37%

Szerencsétlen állat. "Nem mentem oda, mert elég csúnya baleset volt"

Felőlem magad alá is hugyozhatsz mindennap 46szor, akkor se fog érdekelni, hogy mitől félsz meg mitől nem. Megérdemled.(Y)

Kutyákat sajnálom egyedül...:\\

2010. nov. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez tényleg durva... De amugy nem lehet hogy csak bemeséled magadnak? Tény, hogy beijedtél, meg minden, mert hát ki nem?

Mondjuk, én is paranoiás vagyok kicsit, de csak az otthonunkban... Mióta elköltöztünk.. Vettünk egy új házat, már 3 éve itt lakunk, és 3 éve a házban, egyszerűen olyan, mintha valaki mindig ott lenne a nyomomban, és engem figyelne... Éjjelenként dübörgést hallok a másik szobából, lépéseket, mintha valaki járkálna a házban, és egyre csak közeledne a szobámhoz... Volt már olyan, hogy nagyon közel volt az ajtómhoz a hang, és azt hittem, hogy a tesóm az, és kimentem, megnézni hogy mit akar, és láttam, hogy alszik a szobájában... Ott kicsit megijedtem... Nem tudom mi lehet ez nálad sem.. De lehet az jót tenne, ha átrendeznéd a szobát, vagy akár az egész házat..

2010. nov. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
80%
"Segítségkérést hallottam" Na látod, szerencsétleneknek te nem segítettél, pedig te voltál az egyedüli szemtanú. Szégyeld el magadat. Én is parás vagyok, de ha valakivel valami súlyos dolog történik segítek embertársamnak. Képzeld. két éve történt, az utcán feküdt egy ember, lilás szederjes volt az arca, és senki nem ment oda hozzá, én pedig megálltam. Megnéztem a púlzusát, szóltam hozzá, ő meg nyöszörgött. Azonal hívtam a mentőket, akik 10 percen belül kiértek. Nem hagytam ott, sőt megvártam amíg tudok valamit a mentősöktől, akik kérték az adataimat. És mit ádott a jó Isten! Egy hónap múlva kerestek telefonon, ő volt a bácsi, és hálás szívvel mondott nekem köszönetet, hogy megmentettem az életét. Annyira boldog voltam, talán életemben éreztem először azt a felemelő érzést, hogy megmentettem egy ember életét, akire akkor a kugya sem nézett rá, csak én.
2010. nov. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Hirtelen történhetett az a baleset és a zavarodott lelkek,akik nem fogták fel,hogy meghaltak,vagy valamiért inkább a fizikai sík közelében akartak maradni,hozzád csatlakoztak,mert fogékony vagy az érzékelésükre.Fel akarják hívni magukra a figyelmet,segítséget szeretnének.

Imádkozz a lelki nyugalmukért,otthon és a baleset helyszínén is,vihetsz oda virágot,gyertyát is az emlékükre.A kutyák is érzékelik őket,azért viselkednek olyankor furcsán.

2010. nov. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!