Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Tippet kérnék a lent leírtakka...

Tippet kérnék a lent leírtakkal kapcsolatban. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

5 évvel ezelőtt egyedüli szemtanúja voltam egy balesetnek, amiben meg is haltak. Nem mentem oda segíteni,mert elég csúnya baleset volt. Én csak elsétáltam mellette,és mentem haza. És innentől kezd érdekes lenni a sztori.

A baleset után furcsa, távoli sikítást, segítség kérést hallottam, amikor arrafelé jártam. Szürkületkor 3 furcsa alakot láttam ott állni. De voltak fényes nappal is furcsa dolgok. Munkába menet, hirtelen olyan érzésem támadt, hogy követnek. Hátranéztem, és azt láttam, hogy 2 fekete ruhás alak fut felém, egy nő olyan hosszú hajjal, hogy nem lehetett látni az arcát, és a haja lengett a szélben, pedig nem fújt a szél.

A fiú arcát sem lehetett látni, pedig nem voltak távol tőlem.

Ez így ment hónapokig, amikor egy éjjel 2òra 50kor a szobaajtóm kivágodott, és a kutyáim, akik ilyenkor támadni szoktak, szó szerint maguk alá pisiltek a félelemtől.

Ezután szünet következett egészen egy hónappal ezelőttig.

Először furcsa hangokat hallottam a számítógép hangszórójából, amit csak a gép vagy a hangkártya hibájának gondoltam. Ez folytatódott 1 hétig. Utánna a kutyák kezdtek furcsán viselkedni. Elkezdtek remegni, mint amikor félnek valamitől,majd beálltak közém, és az ajtó közé, és elkezdtek morogni. Egy pár másodperc morgás után viszont egy fájdalmasan hangzó nyüszítés után rohantak a helyükre. Mostanában alig tudok aludni, mert éjjelente arra keltenek a kutyák, hogy valami kaparja az ajtót és az ablakot, meg a falat is de kívülről. Ettől meg a kutyák örülnek meg.

Most lehet hogy hülyének fogtok nézni, de ezt muszály voltam már leírni

(A hülye vagy típusú kommenteket

Kérem mellőzni)


2010. nov. 14. 16:35
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
És máskor ne félj segíteni,ha balesetet látsz!Emberek élete múlhat ezen.Neked nincs félni valód,ha nem is tudsz nekik elsősegélyt nyújtani,annyit meg tudsz tenni,hogy hívod a mentőket,vagy odahívsz pár embert,hogy ők is segítsenek.
2010. nov. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Fokozódik a dolog: Ma délután az alig 1 hónapja felrakott új kéményem teljes szélcsendben ledőlt, pedig elég stabil volt.

Egyébként ezt azért írtam ide le, mert azt hittem abbamarad, mint az előzőnél amikor a családnak mondtam el.

2010. nov. 14. 20:14
 13/25 anonim ***** válasza:
60%
2 honapja cigiztem a baratnömmel az erkelyen es lattuk,hogy szemben a 3rol valami kiesett.Lementünk es akkor mar ott volt egy ferfi a valami mellett ami egy 4 EVES KISFIU VOLT!A fejeböl levallt egy darab a szemei,bedagadtak es olyan furcsa hangon sirt.NEM MERTEM EN SEM ODAMENNI A KÖZELEBE!Majdnem rosszul lettem.Szegenykem nem elte tul.A szivem majd kiszakad ha ragondolok.Az furcsa siras meg mindig a fülemben van.Szoval a kommentelök addig ne dumaljanak amig sajat maguk nem elik at ezt a helyzetet!
2010. nov. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, és Kedves Eddigi Hozzászólók!


Az nagyjából érthető, hogy leoltjátok szegény Kérdezőt, de ugyebár, a kérdése nem az volt, hogy mit KELLETT VOLNA csinálni, hanem hogy most mit tegyen.


Azt, hogy akkor nem mentél oda, valóban nem biztos, hogy jól tetted, de ez történt. Azért kaptuk a szabad akaratot, hogy ilyen helyzetekben döntsünk, és aszerint cselekedjünk. No, és persze aztán vállaljuk a következményeket.

Hát most épp a következményeket éled; és csak te tudhatod, hogy mit kell megtanulnod ebből a helyzetből. De ez nem jelenti azt, hogy nem tehetsz ellene.

Ahogy már írták többen is: az őszinte bocsánatkérés többnyire segít. Ahhoz, hogy bűnbánatot gyakorolj, nem kell feltétlenül pap és formális gyónás. Ha jobban esik úgy, akkor egyszerűen csak kérd meg a Jóistent, hogy bocsássa meg, amiért akkor nem próbáltál segíteni ezeken az illetőkön, és kérd, hogy az ő lelkük találjon békét végre.

Saját magaddal kapcsolatban pedig azt javaslom, este, elalvás előtt próbáld levédeni magad. Erre a legegyszerűbb, ha elképzeled, ahogy tiszta, fehér fénygömb vesz körül, és tudatosítsd, hogy ezen a gömbön belülre nem kerülhet semmi és senki, ami ártani akarna neked. Ugyanilyen védelmet húzhatsz a kutyáid köré is.


Szép napot neked!

ParlanDo

2010. nov. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Szia! Nem hiszem, hogy ezek a szellemek ártani akarnának neked. Egyszerűen csak valamelyikőjük megláthatott a haláluk előtt, vagy azon a területen laksz, ahova ők oda vannak "kötve".


Mindenesetre a legfontosabb, hogy ne legyen lelkiismeret-furdalásod! Mert 100% biztos vagyok benne, hogy van, ezzel vonzod oda őket, ez úgy húzza őket, mint a mágnes. Magadban le kell tisztáznod, bocsánatot kell nyerned saját magadtól, utána pedig tőlük!


Egyébként az a módszer, amit ParlanDo írt, a fénygömbös, nagyon jó, beválik, ha erősen tudsz koncentrálni rá. Ha nem tudsz, akkor lehet egyéb módszereket használni, amik ezt erősítik: négy fehér gyertya a szoba négy sarkába, vagy pl. sót belekeversz egy kis olajba, és ezzel bekened a szoba küszöbét, az ablakpárkányt, és húzol egy kört vele az ágyad köré, közben pedig nagyon erősen arra gondolsz, hogy egy meg fog védeni téged. Ez a legtöbbször működik.

2010. nov. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Ezt borzalmas lehetett átélni.. Én a helyedben elköltöznék. Habár lehet, hogy oda is követnének. Szerintem bocsáss meg nekik, hogy nem tudtál akkor segíteni.
2010. nov. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Ez rettenetes. Remelem sosem elem at.


Szerintem, akarhogy is szajaskodnak az elozo valaszolok, talan ok is igy ereztek volna...(azert a mentot hivhattad volna) Mindenekelott ne okold magad. Biztos vagyok, hogy nem vagy egyedul ezzel az erzessel.En is azt ajanlom, hogy egy ilyen jeleneses alkalommal hangosan kerj bocsanatot, mondd, hogy megbantad, es hogy ha megegyszer ott lehetnel, segitenel.(felteve, ha igaz). Ja, es szerintem ez egesz eleteden at sujtani fog. Ha nem a szellemek, akkor a buntudat.Ugyhogy ajanlo, iratkozz be valami jot tevoszervezethez, segits gyenge emberek apolasaban... stb. Ja: es koltozz el, mert bele fogsz bolondulni, a kutyakkal egyutt. Remiszto lehet szegeny allatnak ilyen mertekben erzekelni a lathatatlant...:-S Es a kemenyes dolog mar nagyon durva. Szerintem csak rosszabb lesz a dolog, ha nem teszel valamit...


Vegso esetben szellemuzo(szeru)

2010. nov. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Vannak olyan dolgok, amit nem minden ember érzékel, vagy ha igen, akkor megpróbál logikusnak tűnő megoldást találni. Sajna ez van szellemek léteznek, jók is és rosszak is!
2010. nov. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
74%
szerintem csak a lelkiismereted legalább a mentőket illett volna kihívnod
2010. nov. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
Nem akarom fokozni, de "csak a lelkiismerete" nem dönti le a kéményt, és nem ugatják meg a kutyái. Vagy ez esetben a lelkiismeret szót kell újragondolni.
2010. nov. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!