Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Miért van ez? Mit tegyek ellene?

Miért van ez? Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

Komoly, normális válaszokat kérek! köszi előre is!

az van, h néha, ha eszembe jut a halál, akkor rettegek tőle, zokogok... és van, hogy annyira nem félek tőle, h úgy gondolom, h jó lenne ha meghalnék... mmint úgy értem, h jobban lennék, és másnak is jobb lenne... miért van ez? mit tegyek ellene? amikor az utóbbit észlelem, gyakran én magam is elcsodálkozom rajta, h eddig mennyire féltem tőle, mostmeg "örülnék" neki... de az érzés nem szűnik meg....

15/L


2010. okt. 25. 22:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 21:16

azert nem csak az ismeretlentol,szerintem van annak vallasi alapja.Azert fel sok ember a halaltok mert bunosek es felnek hogy orok karhozatra iteltetnek vagy a pokolba fognak megroh@dni.

Ezert nem hiszek en annyira az egesz vallasos cuccba

2010. nov. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Én nem akarok senkit sem megbántani,hogy lehet az,hogy 11-12-13 évesek azzal foglalkoznak,hogy milyen jó lenne meghalni.Gondolkozzatok már el,könyörgöm.Én ilyen idős koromban éltem a boldog gyermekkoromat,játszottam,a barátaimmal voltam...stb.Igaz nekem is voltak olyan dolgaim,amitől szomorú voltam,de nem gondoltam arra,hogy milyen jó lenne,ha meghalnék.Én arra gondolnék a helyetekben,hogy micsoda fájdalmat okoznék a szeretteimnek,azzal,hogy eldobom magamtól az életemet.Komolyan,nem is tudom mit mondjak.Nagyon furcsák a mai gyerekek és a tinédzserek......
2010. nov. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Kedves előző! Élted a boldog gyerekkorodat, mert akkor még az ember 10-12 évesen GYEREKNEK számított..Most már azért nem annyira..És én se akarok meghalni, de attól még nem biztos, hogy az olyan rossz! És ez a szeretteim dolog ami számomra is nagyon fontos:)
2010. nov. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!