Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Alvásparalízis. Nagyon ijesztő...

Alvásparalízis. Nagyon ijesztő, mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Ilyenkor valóban nincs ott senki? Mert nagyon valóságosnak tűnik...
2010. okt. 23. 19:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hmm..Nekem már volt ilyen. És pár mp-ig,de lehet pár perc volt,nem tudtam mozogni,csak a fejemet nagyon lassan balra,és egy nagy fekete alakot láttam. Vagy szellem volt,vagy passz.
2010. okt. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Az igen!! mint egy horror olyan ez:O.

És megkérdezhetem, h álmodod ezt?

2010. okt. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
0%
ez nem ezotéria. ez a kérdés az egészség rovatba tartozna. nincs semmilyen szellem ott, az hallucinéció. hogy mit lehet tenni ellene.. hát ez attól függ hányszor/milyen gyakran élted át. ha ez volt az első életedben akkor még egyáltalán nincs okod megijedni. az emberek fele átéli az alvásparalízis élményét élete során legalább egyszer. ha már többször és gyakran fordult elő veled, akkor elmehetsz egy pszichológushoz gondolom, aztán majd mond valamit rá.
2010. okt. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
74%
Pont nemrég mesélt erről valaki (orvos ismerős), ha serdülőkorban párszor előfordul, az teljesen normális. Az agyad alvás közben máshogy működik, mint amikor ébren vagy, az agykérged kb durván fogalmazva nagyjából "le van kapcsolva" a tested többi részéről, a bejövő információk (érzékszervek) ugyanúgy le vannak blokkolva, mint a kimenők (mozgás). Ébredéskor kapcsol vissza az egész, csak ritkán előfordul, hogy ez a művelet nem sikerül teljesen szinkronban és már éber vagy, de még nem tudod mozgatni pár másodpercig a testedet mert az még gátlás alatt maradt. Velem soha nem fordult még elő, de remélem, nem is fog, mert nagyon félelmetes érzés lehet.
2010. okt. 24. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
nekem még nem volt alváspalizisem, pedig szívesen kipróbálnám..
2010. okt. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem,vagyok már tini,de azóta kínoz...ne akard átélni,mert nagyon rossz!
2010. okt. 24. 11:39
 7/14 anonim ***** válasza:
61%
elhiszem, de én 17 éves vagyok, és még nem volt, még a bátyámnak is volt, egyszer mesélte.. és nagyon felkeltette az érdeklődésemet.öhm, a tudatos álmodást is szívesen megtanulnám: )
2010. okt. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én nekem az álmaim többsége tudatos. Hál' istennek még nem volt ilyenben részem, viszont nálam rendszeres, hogy beszélek álmomban de csak akkor ha valaki más is alszik mellettem. Bocsi az offolásért, csak úgy látom, hogy kaptál már elég választ, hogy leszűrd a lényeget... Valaki erre valamit?
2010. okt. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igazából,nem tudok leszűrni semmit...szóval ezen pszihológus segíthet csak?
2010. okt. 24. 17:02
 10/14 anonim ***** válasza:

Próbáld meg felhasználni pozitívan. Az alvásparalízis a testen kívüli élmény előszobája. Ha tényleg rendszeresen van ilyen élményed, akkor könnyen megtanulhatod az asztrális projekciót.


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. okt. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!