Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Miért van ez? Mit tegyek ellene?

Miért van ez? Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

Komoly, normális válaszokat kérek! köszi előre is!

az van, h néha, ha eszembe jut a halál, akkor rettegek tőle, zokogok... és van, hogy annyira nem félek tőle, h úgy gondolom, h jó lenne ha meghalnék... mmint úgy értem, h jobban lennék, és másnak is jobb lenne... miért van ez? mit tegyek ellene? amikor az utóbbit észlelem, gyakran én magam is elcsodálkozom rajta, h eddig mennyire féltem tőle, mostmeg "örülnék" neki... de az érzés nem szűnik meg....

15/L


2010. okt. 25. 22:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
kezdésként írd jó kategóriába a kérdéseidet, aztán menj pszichológushoz, mert depressziós vagy, ami komoly lelki eredetű betegség.
2010. okt. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

igen, mostmár tudom, hova kellett volna írni...

mind1, köszi a választ..

2010. okt. 25. 22:53
 3/13 anonim ***** válasza:
nem biztos hogy depressziós, én azt javaslom gondolkozz ésszerűen, reálisan...
2010. okt. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%
ez egyszerűen a kamasz korral jár!
2010. okt. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem is kb ez a bajom..De én tök jól feldolgoztam, mert szerintem...1.A halál(attól, hogy nem tudjuk mi) nem rossz dolog..Én kb olyannak képzelem el, mint az alvást..Sötét van és nem érzel semmit

2.Nem vagy depis és erre ne is gondolj, és pszichológushoz se menj, amíg kibírod nélküle..atóól betegnek érzed magad, aki nem képes egyedül megoldani a problémáit

3.Nem neked rossz ha meghalsz, hanem azoknak akik szeretnek!!Szóval(tudom, h nem írtad)De ne legyél öngyilkos!!SOHA!!

Neked mióta tart??Nekem már 3 évesen kijött...És kb 12 évesen(idén)Nyugodtam meg..Ne gondolj rá..És ha elkezdessz sírni mindent sírj ki magadból, minden aznapi sérelmet..így tovább sírsz majd, de megnyugszol!!sok sikert!!x)

2010. okt. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%

nem vagy depis.


ne félj a haláltól. kb mint egy jó álom lehet.


én is elgondolkozom hgy a többiek örülnének hogyha meghalnék... hiszen annyi fájdalat okoztam nekik. lelkileg. jbb lenne ha elpatkolnék. én azon is gondolkoztam hogy nem is bánnám me ha a kést beledöfném a szívembe... de az eszemre hallgattam és még mindig itt vagyok... semmit ne tegyél. jó esetben el fog múlni, csak pihenj, legyél a jobb barátaid környezetében, igyál sok teát és egyél csokit ez nekem segített :D már csak nagyon ritkán érzek így.. de akkor nagyon rossz


13/L

2010. nov. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) segítettetek! :)
2010. nov. 6. 14:02
 8/13 anonim ***** válasza:
egyszerűen depis vagy... menj emberek közé , találkoz a barátaiddal,és akk nem a halál témára figyelsz :)
2010. nov. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
fogd fel ugy az egeszet hogy amikor meghalsz reinkarnalodsz,es akkor nem fogsz tole felni
2010. nov. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
"A halálba ás a sötétségbe tekintve az ismeretlentől félünk, nem mástól" :)
2010. nov. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!