Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mihez hasonlítható azaz...

Mihez hasonlítható azaz ijedtség, amikor az ember szellemet lát?

Figyelt kérdés
Akár egy démoni lényt ami látható alakot képes ölteni ami a legrosszabb eset.

2022. febr. 15. 18:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

6-os voltam.

Nos,nem csak az agyszüleményem volt, ez legtöbbször kiderült utólag.


Egy esetben az éjszaka közepén keresztapámat láttam zöld fénnyel körbevéve a sötét szobában üldögélni. Mivel amugy totál valoságosnak tűnt, azt hittem, anyám beengedte miközben aludtam. Nem meglepö, anno hol ez, hol az a rokon aludt nálunk. Aztán hirtelen eltűnt a szemem elöl, csak az üres fotel maradt és a sötét szoba én meg fejemrehuztam a takarót és reggelig levegöt venni is alig mertem. Reggel találtunk egy cetlit az ajto alá csusztatva, hogy éjjel kereszttata meghalt. Szomszédasszonya irta.


Volt, hogy a tükrösszekrényemnél láttam egy férfit feküdni. Áttetsző volt a teste, de jól kivehetök a vonásai.Fura volt, mert igy ugy tűnt, mintha a fésülködö asztalomon feküdne kb.Kérdezgettem a családot. Nos kiderült, hogy leírás alapján az a nagymamám tesója lehetett, aki fiatalon meghalt és azon a helyen volt az ágya, ahol később az én tükrösszekrényem kapotz helyet. Azon a helyen halt meg. Képet is láttam róla és stimmelt.


Volt, hogy olyan lénnyel találkoztam, aki a történtek alapjánbincubus kategóriába tartozhat. Ez hosszú történet, de a körülmények arra italnak, hogy nem képzelödés volt.


Démon kategóriába sorolható lényt gyermekként láttam. Itt szintén a körülémények és az "utóhatások" amik igazolhatják, hogy valami valóban történt, ami nem szokványos.


És egy esetben egy kislányt láttam, amolyan "belső látással" és éreztem a jelenlétét. Minden apró vonása élénken megmaradt az emlékezetemben és sokszor eszembe jutott. Pár évvel később ugyan ennek a kislánynak a fotóját tarthattam a kezemben. A ruhája, kis cipője, haja, arca, minden megegyezik azzal, a fotón, aki egykor "megjelent" előttem. Ő a lányom.



Aki ilyen dolgokat tapasztal semmivel sem jobb vagy rosszabb másoknál. Ezek adottságok. Elvileg kellő nyitottsággal bárkinél fejleszthetők.

Ez olyan, mint van, akinek van tehetsége a matematikához, másnak nincs, mert más festeni tud. Ettől még egyikük sem hülyébb és nem is több.

2022. febr. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
84%

Csak ahhoz, hogy úgy megijedsz, mintha szellemet látnál.

Tudod, pisi/kaki ki, gatya tele.

2022. febr. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
84%

Ijedtség???

Kb mikor leesik egy pohár. 'Jaj ne!! Nehogy eltödjön!!"


Vagy ha egy embert lát hirtelen, aki halkan ment oda mellé akaratlanul.


Démon az más. Ott nincs ijedtség. Csak elkezd kezelni. Lebénulsz és érzed, hogy mentálisan próbál összezavarni és terror érzést sugároz beléd.

2022. febr. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
84%
13 az az ijedtség amit a démonnál leírtál hogy hogyan "kezel".
2022. febr. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 kretens ***** válasza:
84%
A lényeg az hogy nem kell félni szellemek démonok meg minden egyéb más entitástól.Tulajdonképpen az ember sem egy jelentéktelen semmi.Anyag és tudat.A másik meg az hogy valójában mi haszna van ha lát az ember ilyesmit?Több lesz a fizetése?Kevesebbe fog kerülni a rezsi?Nekem az a gyanúm hogy az emberi technológia már túlhaladta őket.Viccesen hangzik de egy kisértet tud épiteni részecskegyorsitót?Vagy túl tudja szárnylni az emberi gonoszságot?Ismerek olyanokat akik már többször közelségbe látható közelségbe kerültek szellemekkel és nagyon féltek már nagyon kezdtek meghülyülni sőt az öngyilkosság gondolata is felmerült bennük de a félelem egy idő után agresszióba ment át.Egyszerűen azt mondták nekik hogy csak ennyit tudsz és simán átsétáltak rajtuk.És ez a lényeg.Ha egy ilyet lát az ember ne féljen hanem kezdje el hergelni magát "pakoljon fel"és menjen neki.Ilyenkor semmit nem tudnak tenni az ember ellen.
2022. ápr. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

#5 Az alvásparalízist mi a francnak kell állandóan a szellemekhez meg démonokhoz meg hasonlókhoz kötni?


[link]


Ennyire egyszerű a magyarázata. De nem baj, majd ti megmagyarázzátok a tutit, márpedig az démon volt XD

2022. ápr. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szia! Ezt nem lehet semmihez se hasonlitani, mert találkozol egy másik “Dimenzióból” érkező szellemi “árnyék” lénnyel, ami valahol mégis él, tud megjenni, mozogni! Ámulod-bámulod, de el is akasz futni, mert félelmetes!
2023. máj. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
*megjelenni
2023. máj. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!