Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mit tegyek, hogy megszűnjön ez?

Mit tegyek, hogy megszűnjön ez?

Figyelt kérdés
Én nagyon félős vagyok! Minden videot megállítok, és a végére tekerek, nehogy megijedjek, és eddig egy horrort sem láttam, mégis hiszek, és félek a szellemektől. Kérlek ne szóljatok le miatta! Félek a tükörtől is, mert félek, hogy egyszer valami megjelenik mögöttem, vagy ilyesmi. Félek a sötétben, és a vért sem bírom. Tudom, hogy ez 13 éves létemre nagyon ciki, de nem tudom mit csináljak, hogy leszokjak a parázásról. Bezzeg havy metalt, meg nagyon kemény zenét hallgatok!:D Szerintetek mit tegyek?

2013. júl. 21. 17:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra, hogy ezek nem létező dolgok. Ez mind csak a te fejedbe történik, szellemek és hasonló lények nem léteznek. Egyszer szedd össze magad és nézz szembe a félelmeddel. Ez elől elfutni nem lehet, mert csak rosszabb lesz. Ha meg sötétben nem tudsz elaludni, akkor kapcsolj kis villanyt, állítsd be a tv-n az időzítőt, stb... Vagy nézz meg egy jó vígjátékot vagy akármit, ami eltereli a gondolataidat. És nap végére fáraszd ki magad, hogy ha lefekszel az ágyba, rögtön aludj el, és ne legyen időd, ilyeneken gondolkodni, hogy ki van a szekrénybe, ki néz vissza a tükörből, mi ez a hang, stb...
2013. júl. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem tudok arra gondolni, hogy nincsenek, mert hiszek bennük. Persze nem vagyok hülye, és tudom, hogy ez az egész dolog már beteges, és tudom, hogy úgysem jelenik meg semmi hirtelen mögöttem/a tükörben, de valahogy mindig rettegek, és utálom megijedni! Mindennél jobban!
2013. júl. 21. 17:49
 3/16 anonim válasza:

Én nagyon imádom a horrorokat, de én is félős vagyok. Van, hogy éjszaka sokáig nem tudok elaludni, mert félek, ha egy kis zajt is hallok, izzadok az ágyamban és a fejemre húzom a takarót... Velem szembe van egy tükör, amikor látom az órámon, hogy mindjárt éjfél, befordulok a sarokba és vagy 20 percig vissza sem merek fordulni, nehogy véletlenül belenézzek. Egyébként én is metált és rockot hallgatok. :)

14/L

2013. júl. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

És mi a legrosszabb amit tehetnek? Csúnyán néznek rád? :)

A tükörben lakó valami se fog tudni ártani neked. Integess neki és menj tovább. :) Vagy ha ki akarsz szúrni vele, rajzolj a tükörre bajszot meg szemüveget és mikor megjelenik benne nem ijesztő lesz, hanem vicces :D


Vagy tudod mit? Láttad az Odaátot? Abba benne van, hogy mitől félnek a szellemek.

Az ablak meg az ajtó nyílásokra szórjál sót, és akkor nem tudnak bemenni. És mindig legyen kéznél valami vas. Ha jön a szellem, csak kólintsd fejbe vele, és azzal elijeszted. Ha meg visszamerészkedne, csináld meg még párszor, és hírét viszi, hogy veled jobb ha vigyáznak. :D

2013. júl. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

#4: Elismerem, valóban hülyén hangzik a kérdés, de tudom, hogy nem lesz semmi bajom. Én csak egyszerűen félek és kész. De hogy mitől... Azért kösz h poénra vettél, és kösz a tanácsokat!:D Nem hiszem, h használni fogom őket.

Valaki parázás ellen gyógymódot?:)

2013. júl. 21. 18:15
 6/16 anonim ***** válasza:
Meditálj, ess mély transzba (például üres meditációval) és akkor nem valószínű, hogy zavarni fognak. Egyébként én meg a keresztektől/feszületektől félek, vagyis igazából nem félek tőlük csak zavarnak és szorongok ha ott van a közelemben... ;)
2013. júl. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
58%
ajánlom a Tükrök , Tükrök 2 filmet:D nem ijesztő.:S:D
2013. júl. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Vállald önmagad! Nyugodtan beszélj róla valakinek, akiben TÉNYLEG megbízol. Te első sorban önmagadtól félsz, ami a te korodban korban természetes, hiszen ilyenkor alakulsz át. Ami mweg a metálznét illeti: te tényleg azt szereted vagy csak a társaid miatt hallgatod? Ezt tisztázd magadban. A félelem legjobb ellenszere pedig a szeretet, a szeretet alapja pedig a megismerés.Ismerd meg, szeresd meg először önmagad, aztán nagyobb lesz az önbizalmad is.
2013. júl. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

óóóó hát én nagyon szeretem a horrort, meg az ijesztő dolgokat.De ennek ellenére én is félek tőlük!csak egyszerűen már megszoktam.

nálunk szoktak lenni nehezen megmagyarázható zajok, meg fura dolgok, de azokra egyszerűen kitalálok valami ésszerűt.neked is ezt kellene tenned.mindenre van magyarázat és nem feltétlenül valami para.addig én sokkal jobban féltem amíg hittem ezekben a dolgokban.szerintem Te se higgy benne és könnyebb lesz minden!

2013. júl. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Kedves Shikome!

Lehet, hogy ez egoistán fog hangzani, de nekem semmi bajom nincs magammal, a fülemen és a számon kívül. Én tényleg félek, és nem magamtól! Hajszárítás közben különösen, és nem lehet becsukni az ajtót, ha épp a fürdőszobában vagyok, mert akkor rettegek! És nem, nem a bezártság miatt, mert abban a szobában, ahol nincs tükör, ott nem fosok.

A másik: Az osztályomban csak én hallgatok ilyen zenét. Ennyit erről.

2013. júl. 22. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!