Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mit tegyek, hogy megszűnjön ez?

Mit tegyek, hogy megszűnjön ez?

Figyelt kérdés
Én nagyon félős vagyok! Minden videot megállítok, és a végére tekerek, nehogy megijedjek, és eddig egy horrort sem láttam, mégis hiszek, és félek a szellemektől. Kérlek ne szóljatok le miatta! Félek a tükörtől is, mert félek, hogy egyszer valami megjelenik mögöttem, vagy ilyesmi. Félek a sötétben, és a vért sem bírom. Tudom, hogy ez 13 éves létemre nagyon ciki, de nem tudom mit csináljak, hogy leszokjak a parázásról. Bezzeg havy metalt, meg nagyon kemény zenét hallgatok!:D Szerintetek mit tegyek?

2013. júl. 21. 17:03
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Elnézést, hogy bunkón reagáltam!
2013. júl. 22. 15:43
 12/16 anonim ***** válasza:
Semmi gond, ezek csak tippek voltak. A vértől pedig nem te vagy az egyetlen , aki iszonyodik
2013. júl. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 KevinSmk válasza:

lány vagy?:D

csak mer nem egy ilyen ismerősöm van aki fél a sötétben ok nélkül :D

ha érdekel h hogyan segíts magadon küldj pm :D

2013. júl. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Az öcsémmel is ugyan ez volt. Úgy szoktattam le róla, hogy néha-néha este kb. éjfél körül felkeltettem és zseblámpával körbejártuk együtt a házat, ezzel bebizonyítva, hogy nincs sehol semmi rossz. Bár ő szeret horrort nézni és bírja a vért, de kb. 11 éves koráig nem mert egyedül aludni sem. Szerintem az nem jelent nagy problémát, hogy nem bírod a vért, mert van olyan ismerősöm, aki 15 éves és majdnem minden eddigi iskolai oltásnál elájult látva a saját vérét. Legkönnyebben úgy tudod legyőzni a félelmeidet, hogyha szembenézel velük. Én is hiszek a szellemekben/alienekben stb., de ha úgy állsz hozzá, hogy te vagy az erősebb és nem győzhetnek le, akkor elmúlik a félelmed is. A tükörtől nem kell félni. Lehet, hogy Bloody Mary legendája miatt félsz tőle, de nem kell félni, mert kipróbáltam kb. 10 évesen és semmi bajom nem lett. Sőt.. kisebb koromban az összes hihetetlen legendát kipróbáltam pl. szellemet idézni, bloody mary tükrös legendáját stb. de nem kell félni.. kamu az összes. ;)
2013. júl. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Én régen sok ilyen hülye szellemes meg hasonló szörnyes históriát olvastam és voltak éjszakák amikor csak pár órára mertem elaludni. Ezek után nem olvastam mást csak szórakoztató könyveket. Voltak köztük mágikus témájú könyvek is. Sokkal jobb volt valami varázslatosat valódinak tartani mint a szellemeket. Csak vígjátékokat néztem a tv-ben is, semmi mást. Pár hét múlva teljesen elfelejtkeztem erről a szellemes hülyeségemről és azóta nyugodtan alszok minden este.:) (Jó azért párszor úgy érzem, hogy amikor fekszek a sötétben áll valaki mögöttem és moccanni sem merek (de szerintem ez majdnem mindenkivel előfordult már), ilyenkor felkapcsolom a lámpát, körülnézek, és amikor látom hogy nincs itt senki lekapcsolom a lámpát és alszok is.)

Amúgy semmi baj nem lesz ha ez a módszer nem válik be. Majd kinövöd:))

2013. aug. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Nekem is kb. ezek a félelmeim! Csak nem félek a vértől! 2 dolgot megosztanák és NEM KITALÁCIÓK! És nem vagyok hülye! 1 éve féltem a szellemektől és itt is azokról olvastam. Először a nagymamámnál aludtam és ő kiment vmiért. Én meg beparáztam de nagyon, és elkezdett zörögni a könyvespolc. Nagyon féltem kimenni v 1általán megmozdulni:'(. Aztán pár napra rá otthoz is paráztam éjel és full egyedül voltam a szobámban. Ott volt egy pár zacskó a régi tankönyveimmel. És megint ment a PARA level 999999999-on és a zacskók csörögtek, befogtam a fülem de akk is hallotam (elég hangos volt). Aztán egy két napig még volt ez aztán elmúlt! Próbálj bízni Istenben, hogy az ő kezében vagy, véd stb. Engem ez megnyugtat.De más storyk is vannak: pl 4éves koromban ezt álmodtam h egy csapat ördög áll apámmal a szobában. Meg h apából kettő van és veszekszenek -egy jó és egy rossz. Meg még stb.. sok rémálom.. :'( nem mindig megy legyőzni őket de próbálkozok!
2014. jún. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!