Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Esténként szoktam félni, alig...

Esténként szoktam félni, alig tudok elaludni gondolom az ijesztő filmek hatása. Ugye felnőtt koromba nem lesz ilyen?

Figyelt kérdés
13éves vagyok,lány

2013. aug. 9. 23:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én 20 évesen is felkapcsolva hagyok lámpát, nem szeretem a teljes sötétséget.
2013. aug. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Kb 18 éves koromra nőttem ki
2013. aug. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne nézz ijesztő filmeket, én 25 éves nő vagyok, de nem nézek meg olyat, ami megzavarná a lelki békémet! Amúgy meg egy kis lámpát hagyj égve estére, vagy vegyél egy sólámpát, és azt kapcsold be, egészséges is és a fénye is ideális!
2013. aug. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Fokozatosan fog elmúlni, nem lehet ellene semmit tenni.

De azért próbálj meg gondolni arra, hogy miért kellene félned? Ha eddig nem jött el, most sem fog.

Nekem van egy jó módszerem ennek leküzdésére: mindig tarts magad mellett valamit, amivel meg tudod védeni magad az a valami ellen. Én ha este félek, akkor körbejárom a házat egy kalapáccsal vagy konyhakéssel, aztán lefekszem aludni, úgy hogy a fegyverem mellettem van. :D Bár én enyhe paranoiás vagyok.

2013. aug. 10. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

A félelem csak benned lakozik, a te agyad szüleménye.

Nem keverendő össze a veszéllyel, ami valós, de nem nálad otthon a lakásban, mert ott senki nem fog megtámadni soha.

2013. aug. 10. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm:)sokat segítet
2013. aug. 10. 10:24
 7/15 anonim ***** válasza:
Felnőt korban is az "ilyesztő filmek" hatással van az emberre. Jobb ilyeneket nem nézni.
2013. aug. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Robert Thorne ***** válasza:
14 vagyok, mégsem félek az ilyenektől, sőt még jobban foglalkoztat. Megtanultam legyőzni a félelmeimet. Ha gondolod segítek, írj rám privátba! :)
2013. aug. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 MetanHU válasza:
tv-vel aludj beállítod a automata kikapcsot 1-órára és annyi
2013. aug. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
én csak horror után nem alszom 13/l
2013. aug. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!