Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Esténként szoktam félni, alig...

Esténként szoktam félni, alig tudok elaludni gondolom az ijesztő filmek hatása. Ugye felnőtt koromba nem lesz ilyen?

Figyelt kérdés
13éves vagyok,lány

2013. aug. 9. 23:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Miközben nézel egy filmet,belemélyedsz,érzelmileg azonosulsz 1-2 szereplővel,(minél fiatalabb vagy annál könnyebben elhiszed amit látsz),ilyenkor elszakadsz a külvilágtól,saját kis életedtől...Ha vége a filmnek próbálod újra felvenni a fonalat,de a tudatalattidba rögzültek a téves azonosulások.Félsz de nem tudod mitől...Ilyenkor vagy olyan helyzeteket teremtesz magad körül -sajnos nem tudatosan- ahol feldolgozhatod ezeket az érzelmeket,vagy ha már okosabb vagy akkor csak hasonló filmek "társaságát" keresed,addig amíg meg nem érted,hogy biztonságban vagy...Semmi baj nincs ezekkel a filmekkel,ha ezt szereted,az ember akkor nézi,ha elunja a taposómalmot,csak figyelj arra,hogy égjen 1 villany,közben ehetsz is valamit,vagy babrálj valamivel a kezedben,mindegy csak ne szippantson be a képernyő,legyél jelen a szobában...Ennyi! ;)
2013. aug. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha fáradt vagy, elalszol. Tehát adva van a megoldás: dolgozz valamit, amitől elfáradsz, ahelyett, hogy hülye filmeket néznél.
2013. aug. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szia Kedves! :)


Ne félj, nincs mitől! Nincs ki, vagy mi bántson! Védve vagy és mindig védve is leszel. Nem kell aggódnod!


Ha megnyugtat az égő lámpa az jó, aludj csak azzal, de sötétben sem kell félned! :)


Szeretettel: B

2013. aug. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

14/L vagyok és velem is ez volt ami veled...ijesztő sorozatokat néztem pl.NCIS,Nyomozó orvosok,Végső igazság és ezekben valóban megtörtént dolgokról beszélnek,számomra ezért is volt ijesztő,azt éreztették velem ezek a műsorok h ezek velem is megtörténhetnek,és egy ilyen után napokig féltem egyedül a sötétben,annak ellenére h tudom,ezek külföldön történtek meg,én pedig egy kis faluban lakom,de mégis féltem.

Azonban megtanultam h többet ér a nyugodság és a békém mint az ilyen műsorok megtekintése,és nem si tudom,d emár vagy fél éve nem is nagyon nézek ilyen filmeket,főleg ne este,és szerintem te is tedd ezt ha más nem használ,vagy pedig győzd meg magad arról h ezek csak megrendezett,kitalált történetek (mégha valójában nem is így van,de talán jobb h ezzel "hitegeted"/nyugtatod magad) :)

2013. aug. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"és ezekben valóban megtörtént dolgokról beszélnek"

Utolsó, te lábon hordtad ki az agyhalált? Ekkora blődséget honnan szedtél? Méghogy megtörtént dolgok!

2013. aug. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!