Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Miért nem hisznek nekem?...

Miért nem hisznek nekem? Hogyan tudnám ezt bizonyítani minden rossz kimenetel nélkül? 16f

Figyelt kérdés
születésem óta látok ilyen... hát...... inkább mesélek, mielőtt hülyének néznének itt is. kicsiként volt velem az, hogy reggel mikor mentem az iskolába nem láttam kijönni a kutyánkat a helyéről, még a környékén se láttam. délután mikor haza mentem, láttam hogy ott ül a helyén és néz. majd mikor be mentem, anyám azt mondta h a kutya reggel meghalt és ja.. és mikor mondtam neki hogy akkor hogy-hogy láttam őt ott ülni, azt mondta hogy csak képzelődtem. de amikor kimentem éreztem hogy mintha ott lenne... ez az egyik. a másik az az, hogy van egy barát barátnőm aki indigó vagy mi a jó isten, és néha rájön arra hogy mit gondolok. és tegnap délután amikor a buszra vártunk, a vállára tettem a kezem és átöleltem és a következő 3 mondatot amit mondani akart (rövidebb mondatok voltak) válaszoltam rá neki, aztán megijedt hogy ezt most hogyan, honnan stb.. arról szólt lényegében az a pár mondat, hogy tetszem neki, meg hogy meg kérdezné hogy eljöjjön-e velem a buszommal, és hogy az időt megkérdezze, és mondtam neki h ő is tetszik nekem, és hogy ha szeretne akkor persze, és hát ugye az időt megmondtam neki. és amikor szerdán fizikám volt és feleltem, akkor hallottam hogy mintha beszélnének páran és próbáltam nagyon oda figyelni és csak mondtam amit hallottam akkor, és kaptam is egy ötöst érte. pedig szó szerint semmit nem tanultam. valamint ma reggel a boltban megdicsértem az eladónő haját, és mondtam neki hogy ne szomorkodjon azért mert még nem mondták neki, az emberek többsége olyan hogy nem figyel ezekre a dolgokra. és kérdezte hogy honnan tudtam hogy erre gondolt.. meg volt egy időszak amikor egy vékonyabb, pár centis burkot láttam az embereken mint pl a bőrük csak vastagabban ugye, rájuk volt simulva meg minden, és olyan fura volt. azt hittem a szemmel van baj de nem. meg volt amikor uncsitesóm agyvérzést kapott és én előtte pár órával mondtam anyának hogy hívja fel és h küldje kórházba mert baj lesz. és nem hitt nekem de azért felhívta hogy minden okés-e, és pár óra múlva enyhe agyvérzéssel vitték kórházba.. ja és a stílusom is nagyon nagyon nagyon sokat változik szinte 2-3 naponta ide-oda ugrál és a hangulatingadozásom is mocskosul intenzív. mindig lehülyéznek hogy jajj biztosan csak kitalálom.. mit tehetnék? :(
2016. szept. 17. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Őszintén? Semmit, aki hinni akar neked az hinni fog. Aki szeretni akar téged szeretni fog. De aki látni akarja, amit Te látsz, nem lesz rá képes, és ez így rendjén van.

Bírt ki, hogy nem hisznek neked, vagy barátkozz olyanokkal is, akik fognak.

2016. szept. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%

nem tudom, hogy csak viccelsz-e, nem ismerlek, ugyhogy igy kicsit nehez elhinni, hogy nem a fantaziad tul elenk...:)

viszont, ha komolyan vennem, azt mondanam, hogy ezt ugysem tudod elnyomni magadban ezt a "tehetseget", igy tanulj meg vele egyutt elni es a legjobbat kihozni belole. inkabb azt tartsd szemed elott, hogy mindig segits az embereknek, de ugy, hogy tartsd tiszteletben a sajat akaratukat. Lehetoleg elsosorban olyannak segits csak, aki segitseget ker. Veszhelyzet persze mas kerdes, ha meg tudod akadalyozni a tragediat, hat tedd.

Egyebkent hany eves vagy? Nem tudtal volna atmenni az unkatestveredhez?

2016. szept. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Átérzem a helyzeted. a Leg jobb amit tehetsz hogy senkivel nem beszélsz ezekről fejleszted hogy tudatosabban tudd használni e közben pedig ahogy csak tudod titkoljad. Egyrészt mert az emberi faj primitív hogy megértse. Másrészt aki van olyan szintem hogy meg értse azok közül igen sokan meg szivatnak ha pl meg tetszik egy képességed nekik igyekszenek elvenni stb...

Szoval tartsd titokban! Ez a legjobb amit tehetsz. Mások véleménye pedig nem számít...

Elküldöm a facebook nevem privátba jelölj be ha gondolod ott gyorsabb és közvetlenebb a kommunikáció. Kicsit rendbe rakom a fejed ha gondolod de persze semmi nem kötelező te dolgod :D

Amit viszont mindenképpen fogadj meg a titoktartás. Különben egyszercsak egy gumiszobába találod magad be gyogyszerezve sajnos...

2016. szept. 18. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Ez csak par dolog volt amit leírtam. Volt jóval több is.. de azokat nem mertem kitenni..
2016. szept. 18. 07:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!