Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Miért bántja őt?

Miért bántja őt?

Figyelt kérdés
A nővérem lánya azt mondja hogy a pasija ex csaja mióta felakasztotta magát a lánnyal álmodik aki bántja és mikor felébred látja a nyakán a folytogatás nyomát. A temetés után a pasija azt mondta neki hogy történt valami furcsa...de nem akarta megmondani neki mert ezzel "kockára tenné a rokonom életét" azt is megtudtam hogy amíg élt ez a lány hogy sokan sokkolva jöttek ki a házából mert az ördöggel volt dolga. Egy lány aki átaludt nála azt mondta higy este mikor ez a lány mellet feküdt látott piros szemeket, a csaj meztelen volt és hangokat bocsátott ki mintha izélne ezzel a valamivel. Nos próbálok segíteni a rokonomon. Mivel muszlim vagyok egy fejezet olvasását ajánlottam neki (kursi) amitől tettegnek a paranormális jelenségek, lények. De csak addig védi ameddig olvassa. Mit tegyen? Egyáltalán van ilyen vagy csak engem elfoglalni?

2015. máj. 1. 13:32
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Hozzátenném azt, higy nem hittem neki és megkértem higy küldjön képet a nyakáról és láttam a folytogatás nyomait
2015. máj. 1. 13:37
 2/28 A kérdező kommentje:
Bocsánat *fojtogatás
2015. máj. 1. 13:43
 3/28 anonim ***** válasza:

Nem teljesen értettem, ami leírtál.

Túlságosan összeolvad a kérdésed.

Szedd össze magad és írd le újra, mert így nehezen tudunk segíteni.

Kivétel, ha nem kamu a kérdés.

2015. máj. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Arról van szó nagyjából hogy a nővérem lányát bántalmazza a barátja halott ex barátnője
2015. máj. 1. 14:17
 5/28 anonim ***** válasza:
Nem bántja őt senki, max a lelkiismerete.
2015. máj. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Tisztelt kérdező!


Ledöbbentett engem, hogy létezik ilyen! Ezek szerint létezik! Többször elolvastam ezt. Nagyon durva!

Na, nézzük akkor:

A vörös szemek démonok. A lány valószínűleg egy elmebeteg sátánista volt. Ha jól értem itt az elején meghalt...!?

Tehát egy sátánista, még ám nem is akár milyen. Ha nem is mélyen, de biztos, hogy idézett. Amit idézett, az egy konkrét incubus, ami kapcsolatot létesít a személlyel. Pont, ahogy írtad. Minek kellett az a nőnek...? Az jó kérdés. Azt csak a férfi tudná megmondani, de hogy a férfi sem jó ebből a szempontból, az is biztos.

A másik dolog, hogy a felakasztás, már konkrét démoni tett szerintem. Csak szórakozott vele, vagy csapdába ejtette a démon!


A folytogatás, amit érez, az a démon és nem a lány minden valószínűséggel. Biztosan üzletelt valamit a démonnal és a fiúhoz nem enged mást ezek szerint. A démon pedig tartja a szavát. A lány a Pokolban van minden bizonnyal.


Hogy mit kellene tennie? Nos, sürgősen elhagyni. Bármennyire is fáj ez neki, de ott kell hagynia, ha jót akar magának. Azt csak a fiú tudja, hogy ő is milyen titkot őriz a lány kapcsán és a nővéred lánya biztosan nem örülne, ha idő múltával olyan dolgokba keveredne, vagy olyan dolgok történnének vele, amit álmában sem szeretett volna.

Hagyja el, ne is találkozzon vele.

Nem tudom, hogy a muszlimoknál hogy van, de, ha létezik ott áldás, vagy bármi ilyesmi, azt nem ártana még.


Minden jót!

2015. máj. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
A rokonom ortodox. Megvtudtam hogy mit látott a fiú. Látta a halott csajt egy menyasszony szoknyában. A rokonom meg álmában vérző arcal látja amikor azt kérdezi tőle higy mi a baj mert csak azt mondja neki hogy segítsen mert fáj. Ma beszélgettem a telefonon a rokonommal és Megijedtem nagyon mert egyszerre azt Hallottam hogy valami üveg vagy porcelán nagyon erősen eltörik. Azt mondta hogy két tányér a feje felé repült . Kezdek aggódni
2015. máj. 2. 16:44
 8/28 A kérdező kommentje:
Ja és ez a halott csaj amíg élt hülyeségből ment idézni démonokat. Nem akarta egy idő múlva. Hiába ment sátán űzésre, valahogy visszakerült. És nem egyszer akarta megölni a szüleit őrjöngve rohangálva.
2015. máj. 2. 16:47
 9/28 A kérdező kommentje:
Ma valahogy én is azt sejtettem, hogy nem a lány az ami bántja, hanem ez a démon. Valami arra utal, higy ez a démon Glasya Labolas nevezetes démon. Kicsit körül néztem és az, hogya halott csaj ölni akart, szerintem ezt a démont idézte. Nem vagyok biztos. Azt sem tudom hogy egyáltalán mit gondoljak ezek után mert még mindig sokkolva vagyok és féltem a rokonomat. Láttaam ma hogy nagyon rosszúl néz ki. Nem aludt egyáltalán.
2015. máj. 2. 17:05
 10/28 Legoman ***** válasza:

Szakítsa meg a barátjával a kapcsolatot, és mondd meg annak a lények, hogy hagyjon benneteket békén.

Jézus nevében mondd azt, hogy menjen el, és ne jöjjön vissza.

Gyújts gyertyát a házban, egy rózsaszínt, és kérd meg Jézust és Istent, hogy védjék meg a házatokat.

A gyertyát nekik gyújtsd meg, hogy elűzzék a démont a házból, vagy szellemet.

Jézus nevétől rettegnek. Hát még Istentől.

Viszont, ha meg van az idézés szövege, akkor is vissza tudod küldeni. De ha nem mered, akkor inkább bízd Istenre a dolgot.

Lehetőleg imában kérd és tiszta szívből.


A démonok először az elmére hatnak, és utána a testre, így nem szabad félni tőlük, hanem pont az ellentettjét tenni. Bátornak kell lenni.

2015. máj. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!