Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Miért bántja őt?

Miért bántja őt?

Figyelt kérdés
A nővérem lánya azt mondja hogy a pasija ex csaja mióta felakasztotta magát a lánnyal álmodik aki bántja és mikor felébred látja a nyakán a folytogatás nyomát. A temetés után a pasija azt mondta neki hogy történt valami furcsa...de nem akarta megmondani neki mert ezzel "kockára tenné a rokonom életét" azt is megtudtam hogy amíg élt ez a lány hogy sokan sokkolva jöttek ki a házából mert az ördöggel volt dolga. Egy lány aki átaludt nála azt mondta higy este mikor ez a lány mellet feküdt látott piros szemeket, a csaj meztelen volt és hangokat bocsátott ki mintha izélne ezzel a valamivel. Nos próbálok segíteni a rokonomon. Mivel muszlim vagyok egy fejezet olvasását ajánlottam neki (kursi) amitől tettegnek a paranormális jelenségek, lények. De csak addig védi ameddig olvassa. Mit tegyen? Egyáltalán van ilyen vagy csak engem elfoglalni?

2015. máj. 1. 13:32
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Engem nem zaklat. Nem lakik velem a rokonom. Messze lakik tőlem. Ha bár emlékszem hogy volt dolgom ezzel a piros szemű micsodával. De mem sokáig bántott
2015. máj. 2. 20:33
 12/28 Legoman ***** válasza:
Abban a házban gyújts gyertyát, ahol a lény van.
2015. máj. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 Legoman ***** válasza:
Szóval mondd meg a rokonodnak, hogy mit tegyen.
2015. máj. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

6 vagyok:


Tisztelt kérdező!


Csak ugyanazt tudom írni, hogy minden kapcsolatot szakítson meg vele, ugyanis ennek már a fele sem tréfa.

Segítséget (áldás, ima...stb) a felekezettől kérjen.

Ne sajnálja otthagyni, itt cselekedni kell minél hamarabb!

Minden bizonnyal a két álom közti különbség nagy és arra utal, hogy a férfinak nem akar mást (már csak szórakozásból sem) magán kívül. Biztosan üzletelt valamit a démonnal.


Minden jót!

2015. máj. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat. A férfi nem álmodik, hanem látja őt, amikor a házához ér, vagy a temetőben van. Csak a rokonom álmod a lánnyal és érzékel hideget, fuvallatot akkor is, amikor az ajtó, ablak be van zárva.. Gondolom ez a jelenléte a lénynek
2015. máj. 3. 08:11
 16/28 anonim válasza:
64%
Veled aztán csuda érdekes dolgok történnek....hol a gyereked apjával van vmi sci fi story, hol vérre szomjazol, most ez... Hány éves vagy?
2015. máj. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
-.- már azt hittem hogy nem lesz megint szívatós kommentáló. Gondolom te vagy az, aki állandóan rám száll bármilyen kérdésekben! Leállhatnál végre!
2015. máj. 3. 12:51
 18/28 anonim ***** válasza:
60%
Utolsó válaszod arra enged sejtetni hogy nem ez az első trol kérdésed. Na csáó-.!
2015. máj. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
60%
Magyarul is leírhattad volna.Bocsesz hogy valaki nem eszi meg a butaságaidat.
2015. máj. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Edin nah zuh barra barna
2015. máj. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!