Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Miért bántja őt?

Miért bántja őt?

Figyelt kérdés
A nővérem lánya azt mondja hogy a pasija ex csaja mióta felakasztotta magát a lánnyal álmodik aki bántja és mikor felébred látja a nyakán a folytogatás nyomát. A temetés után a pasija azt mondta neki hogy történt valami furcsa...de nem akarta megmondani neki mert ezzel "kockára tenné a rokonom életét" azt is megtudtam hogy amíg élt ez a lány hogy sokan sokkolva jöttek ki a házából mert az ördöggel volt dolga. Egy lány aki átaludt nála azt mondta higy este mikor ez a lány mellet feküdt látott piros szemeket, a csaj meztelen volt és hangokat bocsátott ki mintha izélne ezzel a valamivel. Nos próbálok segíteni a rokonomon. Mivel muszlim vagyok egy fejezet olvasását ajánlottam neki (kursi) amitől tettegnek a paranormális jelenségek, lények. De csak addig védi ameddig olvassa. Mit tegyen? Egyáltalán van ilyen vagy csak engem elfoglalni?

2015. máj. 1. 13:32
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Szerintem ne kezdjünk fölösleges, és gyerekes vitába, mert semmi értelme.

Nem biztos, hogy troll kérdés. Mert előfordulhat ilyen, csak majd ha veletek történik majd valami olyan (vagy a kérdezővel, ha troll kérdés), akkor majd titeket is mások trollnak nyilvánítanak, ha segítséget kérsz.

Segítséget kért, segítsünk neki, akár trollkérdés, akár nem.

2015. máj. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Nem szeretem a trollokat ezért én sem teszek ilyet. Hiszem, higy létezik a másvilág mert nem egyszer bolt tapasztalatom Velük kapcsolatban ami soha sem volt kellemes és azért hiszek a rokonomnak, mert velem is történt hasonló, sőt rosszabb is. Köszönöm mindenkinek aki segített. Bevállt amit javasoltatok
2015. máj. 3. 19:03
 23/28 anonim ***** válasza:

"Hiszem, higy létezik a másvilág..."

Milyennek hiszed?

Ha van menny és pokol, gondolod, hogy

- a Mennyből visszajön bárki is rossz szádékkal;

- mivel öngyilkos lett az illető, valószinü, a Pokolra jutott, onnan sem Luci Feri, sem Belze Bubi nem ad időleges eltávozási engedélyt!

2015. máj. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

23:


Tévedsz, mert ad!

2015. máj. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Gyújts gyertyát és imádkozz! Emlékezz rá: "Nem a félelemnek lelkét adta nekünk az Isten!" Ha szükséges, ördögűző (ma szabadító, kérő ima formájában gyakorolja a katolikus egyház.) Ha gondolod, privátban levelezhetünk, mert nekem is voltak természetfeletti élményeim (több is), Én hiszek neked!
2015. máj. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A Legomannal elrendeztük . Nincs semmi már jó pár napja. :)
2015. máj. 6. 19:24
 27/28 anonim ***** válasza:
Szívből örülök, hogy (egyelőre) rendeződött a dolog. Az én tapasztalataim szerint viszont akár hosszú évekig is visszatérhetnek a Gonosz Erők. (Most például családi zaklatás alatt vagyunk.) Kívánom, hogy ne éljetek át több szörnyűséget! (Utolsó válaszoló voltam.)
2015. máj. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Hát így most már a rokonom azt mondja higy Megállt az egész. De azért néha látja ha képet csinál valami feketeséget maga körül. Ezért nem ajánlottam neki hogy este tükör előtt csináljon selfieker.
2015. máj. 7. 12:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!