Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kötést hogyan lehet...

Szerelmi kötést hogyan lehet feloldani?

Figyelt kérdés
2016. febr. 24. 12:45
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
Hát ez nehéz ügy tényleg. Szép a mágiában bízva reménykedned, hogy az tart össze vele, de jobb, ha a racionalitás terére lépsz át és végig gondolod, hogy vajon mi az amiért nem tudtok elszakadni egymástól.Nem csak a közös gyereketek az, ott valami a lelketekben sincs rendben. Én viszont azt javasolm neked,ami nagyon fontos, a csöppség ne sérüljön, üljetek le és beszéljétek meg az egészet, ne veszekedjétek végig, mert annak semmi értelme. Utánna döntsétek el közösen, hogy együtt tovább vagy külön-külön és annak megfelelően kérjetek, vagy kérjél segítséget, mert nagyon megviselhetett a dolog és ilyenkor már nem lehet segítség nélkül. Nagyon át kell gondolni, mert van egy gyerek akiért közösen vagytok felelősek, mert őt ti akartátok, valamikor, valamiért és nem ő titeket, habár azt mondják, hogy a gyerek választja a szülőket, na de az aktus és fogantatás után. Azt meg ti hoztátok össze. Hidd el én is átestem hasonlón és most boldog házasságban élek, de az én párom még csak tárgyalni sem akart velem semmiről és 2 évig pereskedtünk a gyerekért.Férfi létemre a mostani párommal felneveltük és teljes értékű ember lett belőle. Ez is egy eset a sok közzül. Nem lehet sabolnt állítani és nincs recept mert minden ember más és így minden kapcsolat is más.Szerintem most már nem a mágia és az érzelmi problámáitok a leg fontosabban, hanem a közös kapocs a gyerek és az mindennél fontosabb akkor is, ha közösen és akkor is ha külön tervezitek tovább életeteket. Van egy tojásotok amit közösen hoztatok létre és arra kell vigyázni, hogy netöje senki össze és ti sem törjétek össze. A fél megoldások nem vezetnek eredményre és a leírtakból ez látszik, hogy te is érzed. A másik hogy bárhogy döntesz ha szépen ha csúnyán válnak el útjaitok,vagy ha együtt maradtok, semmiféle képpen nem fogsz végérvényesen megszabadulni tőle, csak max lezárod a fejezetet vele, aminek a megoldása nem a mágia hanem az emberi kommunikáció, mert a mágia, a csoda abban van, hogy valaha ösze keröltetek és éppen ti, és hogy ebből a csodából lett egy másik még nagyobb, csoda a gyerek. Bárhogyan fog alakulni a sorsotok én drukkolok nektek, de főleg annak a kis csoda lénynek, aki össze köt titeket, mert annál nagyobb érték nincs az életben.
2016. márc. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!