Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kötés a férjemre?

Szerelmi kötés a férjemre?

Figyelt kérdés

Màr nem bìrom ezt a sem veled sem nèlkūled èletet, van közös gyerekunkn de fèlek attòl a dologtòl, visszauthet? Esetleg kèrjek szentelt vizet? Nem tudom màr mit tegyek. Szeret is ès nem is. Valakinek be vállt már a szerelmi kötès? Nem akarom magamhoz làncolni, de valllni

Nen akar. Ne ìtèljetek el, kètsègbe vagyok esve..



#elrontás #sem veled sem nelkuled elet
2016. jan. 13. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Szerelmi kötés nem létezik. Ha megbeszélni nem tudjátok a gondjaitokat, akkor menjetek családterápiára. Az segíthet.
2016. jan. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
84%

Attól, hogy magadhoz kötöd, még nem fog jobban szeretni, csak nem tud elmenni. Pont mint most, gyakorlatilag semmi se fog változni, amíg szét nem mentek.

Akkor lesz különbség, mert nem tudtok egymástól szabadulni, nem tudtok új kapcsolatot kezdeni, mindig a másik jár majd a fejetekben, akár mert szeretitek, akár mert gyűlölitek.

Azon még nem gondolkodtál, hogy helyrehozd a házasságod?


Havonta-két havonta ki kell készíteni az ágyban, hogy keze-lába remegjen, kitalálni valami újat, stb. Ennél jobb szerelmi kötés férfira nem létezik.

Nem azt mondom, hogy csak akkor van szex! Hanem hogy ilyenkor legyen sokkal jobb, mintha az életed múlna rajta. Mintha most látnád először, és ha el tudnád úgy kapni, mint senki más, akkor örökre a tiéd lenne. :D

És akkor úgy is lesz.

2016. jan. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 gnoomage ***** válasza:
27%
Nincs olyan hogy szerelmi kötés. A szerelemet nem tudod szentelt vízzel, vagy egy kereszttel megoldani, ha ilyen f*.szságokhoz fordulsz, ahelyett hogy megbeszélnétek, akkor teljes mértékben megértem a férjed és én is takarodnék egy ilyen idióta nőtől minél messzebbre.
2016. jan. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Remélem a férjednek is sűrűn emlegettél ilyen vajákos baromságokat. Legalább megvan az oka, miért menekült el szerencsétlen.
2016. jan. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
A szerelmi kötés végleg tönkretenné a házasságod. A kötés nem valódi érzelmeket ébreszt, csak vágyat, és ragaszkodást. Mindkettőnek az ösztönös, alantas formáját. Ha ezeket érzi a bizonytalansága mellett, akkor valószínűleg végleg elhagy. Nagy eséllyel csúnyán, mert az ösztönei dominálnak. Szóval nagyon rossz ötlet.
2016. jan. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%

Ne láncold magadhoz!Ez bűn lenne!

A szeretet szabad! Nem arról szól hogy nem engedem el a másikat. Valami más módon próbálj meg megoldást találni!

2016. jan. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Hát egyedül ne próbálkozz vele... csak olyanhoz fordulj aki tenyleg ért hozzá... Irj privit
2016. febr. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem értem én ezt a kérdést. A legerősebb szerelmi kötés, amit elkövettetek, a házasság volt. Nem értem a kérdést, hogy valakinek vált már be a szerelmi kötés? Persze, hogy vált már be. Sok millió embernek bevált. De még a házasság, mint legerősebb szerelmi kötés is két ember akaratán múlik. Nem a kimondott szavakon tehát, nem a szép gyűrűn, hanem az akaraton. Ha akkor, ott, mindketten komolyan akartátok, egyikőtökben se volt semmilyen kusza gondolat másfelé, akkor most is működnie kell a dolognak. A gond azzal van, hogy egyesek valóban komolyan akarják a házasságot, de önző módon, és a másik kárára. Az a baj, hogy a kötés így is működik, de az egyik fél megszenvedi. Ilyenkor nincs mit tenni, el kell válni. Menjetek vissza ugyanoda, ahol elkövettétek a tévedéseteket, kérjetek bocsánatot Istentől, és váljatok el békében egymástól, ha már együtt élni nem tudtok.
2016. márc. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!