Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kötés. Érdemes?

Szerelmi kötés. Érdemes?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Félreértés ne essen nem akarok fekete mágiás szerelmi kötést csinálni,csak van egy párkapcsolatom ami elég döcögősen indult,sokáig nem lehettünk együtt az illetővel,aztán nem is olyan régen végre sikerült egymásra találnunk. Viszont én mániákusan félek tőle,hogy el fogom veszíteni,mert most megint felvetültek problémák,amik önhibánkon kívül vannak. Sosem éreztem még ilyet,és sosem voltam még ilyen ragaszkodó,de vele valami nagyon más. Úgy érzem,hogy (tudom ez nagy szó) ő a lelkitársam. Éppen ezért tudtok valami szerelmi kötést,amivel megerősíthetnénk a szerelmünket? Ha megkérném biztosan belemenne,csak ő nem hisz az ilyenekben. Vagy hagyjam abba ezt a gondolatot,és gondolja arra,hogy úgy is egymásra fogunk még találni,ahogyan azt már csomószor megtettük idáig? Köszönöm a válaszokat.

2016. jan. 3. 09:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem értek ezekhez,de szerintem a te esetedben,valami sima mágia ami nem kötés is jó lenne.De sok sikert,remélem fognak mondani valami jót,és légy boldog Vele. :)
2016. jan. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm,nagyon aranyos vagy. Én már őszintén nem tudom mi lenne a legjobb,csak egy kicsit meg akarom abban erősíteni hogy nem szabad feladni mostmár,akármilyen problémák is vannak és akárki is kavar be. De ha egy szerelmi mágiával nyerek egy kis időt,és meg tudom erről győzni,nekem az is tökéletes.
2016. jan. 3. 09:43
 3/14 Legoman ***** válasza:
100%

Nem érdemes semmi ilyen szerelmi mágiát csinálni.

Ezzel csak még inkább ártasz a kapcsolatotoknak.


Eddig még nem találkoztam vagy láttam olyan problémát, amit ne lehetett volna megoldani. Szerintem nektek is menni fog. :)

És ez sokkal hatékonyabb, mint egy kötés, mert azért az egy szerelmi megerősítéstől összetettebb.

2016. jan. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató szavakat,mindent meg fogok tenni azért,hogy ne kelljen elveszítenem őt,csak eddig is nagyon bonyolult volt a kettőnk kapcsolata és ezután is az marad,amivel nincs is baj hiszen így fogadtam el ezt a szerelmet. Csupán az elvesztésétől félek,de attól nagyon és végső elkeseredésemben ezért jutott eszembe a kötés,de persze előtte minden képen meg akarom beszélni vele hogy ő hogyan látja a dolgokat,bár amit eddig tudok nem túl jól.
2016. jan. 3. 10:06
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
En a helyedbe megcsinalnam a kotest ha orokre vele akarsz maradni,de boldogok meg nem biztos,hogy lesztek. De azzal ne torodj legalabb melletted lesz a szerelmed. En nem bantam meg mikor megcsinaltam azota is egyutt vagyunk.
2016. jan. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Te tényleg ennyire ostoba vagy,vagy csak tetteted? Esetleg még a gonosz jelzőt használnám. Nem akarom,hogy szenvedjen, sose tennék olyat amivel árthatok neki. Egyszerűen csak boldoggá akarom tenni,mert úgy érzem,hogy mellette más vagyok,meg,hogy mi már korábban is voltunk együtt,mert ösztönösen tudtam,hogy mire vágyik. (Ez nem ide tartozik.) A lényeg hogy nem gonoszságból akarok vele lenni és olyat nem tennék ami rossz neki,ezért lehet tényleg csak egy sima mágia jobb lenne,de majd kiderül,hogy mit fogok tenni,és inkább a szavak erejét használom először.
2016. jan. 3. 10:37
 7/14 anonim ***** válasza:
50%
Ne alkalmazz szerelmi mágiát. Próbáld meg elnyerni, de ne így. Az illetőnek rossz lenne ha mágiáznál, bilincsre kötve érezné magát. Neked se lenne jó, nem? Szabad akaratából kérdezd meg, ha akar e egyetalán veled lenni, ha nem neked sem esne jól hogy összekötnek valakivel akit nem szeretsz.
2016. jan. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
"A szerelmi mágiával nyersz egy kis időt és megtudod erről győzni." Kit akarsz te meggyőzni és miért? Az biztos hogy ha az én barátnőm ilyen lenne az tuti hogy szakítanék vele. Ha normálisan nem tudtok kijönni egymással akkor cseszheted. Ebbe a mágiába , szerelmi kötésbe, sarlatánságba már nagyanyáink se nagyon hittek. Inkább egy pszichológushoz kellene elmenned.
2016. jan. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem ment el az eszem,és ostoba sem vagyok! Hiszek a különféle mágiákban,de miért kéne emiatt pszichológushoz mennem? Inkább ne ítélkezz,csak próbálj megérteni,vagy ha nem megy,akkor ne beszélj úgy velem mint egy elmebeteggel. Egy egyszerű kérdést tettem fel, teljesen normális hangnemben.
2016. jan. 3. 11:58
 10/14 anonim ***** válasza:
15%

"Nem ment el az eszem,és ostoba sem vagyok!"


illetve


"Hiszek a különféle mágiákban"


Sajnos ez a kettő kizárja egymást, valamelyiket fel kell adnod.

2016. jan. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!