Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kötés. Érdemes?

Szerelmi kötés. Érdemes?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Félreértés ne essen nem akarok fekete mágiás szerelmi kötést csinálni,csak van egy párkapcsolatom ami elég döcögősen indult,sokáig nem lehettünk együtt az illetővel,aztán nem is olyan régen végre sikerült egymásra találnunk. Viszont én mániákusan félek tőle,hogy el fogom veszíteni,mert most megint felvetültek problémák,amik önhibánkon kívül vannak. Sosem éreztem még ilyet,és sosem voltam még ilyen ragaszkodó,de vele valami nagyon más. Úgy érzem,hogy (tudom ez nagy szó) ő a lelkitársam. Éppen ezért tudtok valami szerelmi kötést,amivel megerősíthetnénk a szerelmünket? Ha megkérném biztosan belemenne,csak ő nem hisz az ilyenekben. Vagy hagyjam abba ezt a gondolatot,és gondolja arra,hogy úgy is egymásra fogunk még találni,ahogyan azt már csomószor megtettük idáig? Köszönöm a válaszokat.

2016. jan. 3. 09:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is hiszek a mágiában, de kötés szerintem felesleges ide. A szitu teljesen megoldható, egyetlen tényező ami torzít az egészen az a túlzott ragaszkodásod. Nem azt mondom, hogy teljesen engedd el. Viszont jógával és sok sporttal enyhíthetsz a kínon amit akkor érzel amikor nem vagy vele. Ha a józan eszedre hallgatsz úgyis áthidalod a problémákat amik köztetek vannak.
2016. jan. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
34%
Ha kötést csináltok, azzal csak szívatjátok magatokat a következő életeitekben. Mert ha vele nem találkozol, mással nem fogsz tudni összejönni. Aztán csak csodálkozol, hogy miért kerül el a szerelem...
2016. jan. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
78%
Sajna voltam ebben a cipőben. Rajtam nem segitett a mágia,de volt akin igen. Szóval létezik,alig akartam elhinni. De nekem nem jött be amiket én csináltattam. A párom viszont elnyulták mágiával. Azóta se boldogok.
2016. jan. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Mivel próbálkoztál ami nem jött be?
2016. jan. 9. 11:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!