Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kötés? Mit tegyek?

Szerelmi kötés? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudom,csúnya dolog, befolyásolom a másik szabad akaratát stb. De ha nem kapom öt vissza, nincs értelme tovább az életemnek,véget vetek neki. Tudtok müködöképes mágiát, amivel visszakaphatnám öt?
2015. dec. 12. 23:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23%
Csak a mesékben létezik. Sajnálom, nem lesz értelme az életednek.
2015. dec. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Miért veszítetted el?
2015. dec. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
47%
Befolyásolni más akaratát képtelenség. Keress mást magadnak, és ne csináld a feszkót.
2015. dec. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Missi_Key ***** válasza:
23%

tudok egy szerelmi kötést...cloroformnak és bilincsnek hívják..

de hozzá kell tennem ne csináld. amilyen ostobák itt az emberek mégmegcsinálod és felbujtó leszek -.-"

2015. dec. 13. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%
Ha nekem ezt csinálná a barátnőm ( szerelmikötés, mágia, befolyásolás) az biztos hogy örökre elkerülném. Az ilyen primitív dolgoktól menekül egy normális ember.
2015. dec. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%
Nem lenne okosabb olyan mágiát találni, ami segít más értelmet találni az életednek, mint valaki, akivel már nem vagy együtt? Ha a szerelem az életed értelme, akkor néhány év alatt elhalványul, és kiégsz, megkeseredsz. Keress új értelmet az életednek, mert abban van esélyed sikert elérni.
2015. dec. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%

Ja most úgy tűnik mint ha nem lenne értelme az életének

Pár év múlva meg nem érted majd hogy lehettél ennyire hlye

2015. dec. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Legoman ***** válasza:
67%

Miért ne volna értelme az életednek?

Szerinted Isten ok nélkül hagy életben?

Terve van veled. Erre a tervre viszont te vállalkoztál. Elkezdted az életed, és megvalósítani az Isteni elrendelést. Megszegnéd ezt az ígéretet, amit tettél, azáltal, hogy véget vetsz az életednek, és egy másik emberhez fűzöd magad?!

Lehet, hogy most össze vagy törve, és úgy érzed, hogy nincs értelme semminek, de hidd el, hogy ez csak az elmúlt szeretet mellékhatása.

Ha valami véget, az véget ért, de jön egy új kezdet, amiben a korábban megtapasztalt és átélt dolgokat tudod alkalmazni, ezáltal okosabb, bölcsebb és érettebb leszel minden egyes pillanatban.

Nem akarod te ezt a mágiát csinálni, csak fáj a szíved. Helyette inkább ülj le, és képzeld el a vele töltött időt, köszönj el tőlük, és engedd el, engedd a szélnek az emlékeket, és a fájdalmat, amit iránta érzel, hogy messze vigye a szél, nézd egy ideig, és mihelyst eltűnik, és nem látod már, akkor tudni fogod, hogy most egy új élet kezdődik, egy új élet nélküle, ebben az új életben leszek sikeresebb, most fogom elérni és beteljesíteni álmaimat, a korom nem lényeg.

Majd ébredj fel, nyisd ki a szemed, és lásd meg a világot, ami körülötted van, és tudd, hogy ez csak rád vár, hogy meghódítsd!

2015. dec. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%

Jaj ez olyan buta gondolkodás! Kamaszkoromban énis felvágtam az ereimet egy fiú miatt. Azóta meg nem győzöm takargatni a hegeket, és szégyenlem hogy Ennyire hülye voltam.

Fel a fejjel, jobb lesz majd minden :) Ha valaki, hát én csak tudom :)

2015. dec. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%
Én teljes mértékben megértelek én Ugyan ebben a cipőben járok és én nekem is a szerelmi kötésen forog az agyam de nem találok olyan jost vagy jósnőt aki itt a közelben lakik és csinál kötést... A kötés az valóban létezik egy ismerősöm megcsinalta es működött neki.. Ha találsz valamilyen kötést megirnad nekem is köszi
2015. dec. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!