Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kötést hogyan lehet...

Szerelmi kötést hogyan lehet feloldani?

Figyelt kérdés
2016. febr. 24. 12:45
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
A szopás a sírás meg a lecke már megvolt, köszi, mit gondolsz miért kérdezem hogyan lehet feloldani?
2016. febr. 24. 22:29
 12/21 anonim ***** válasza:
Nem feloldani kell a "szerelmi kötést" (pláne, hogy olyan nincs is), hanem szakítani.
2016. febr. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Jó párszor szakítottunk már, azt hiszed nem ez volt az első dolog, amit megpróbáltam? Napokat meg heteket bírtunk egymás néllkül. Viszont valódi érzelmek hiányában újra és újra eljutottunk ide. Aztán valahogy mégis egymásnál kötöttünk ki. Ekkor eszembe jutott a sok évvel ezelőtt elkövetett szerelmi kötés, és ezért jutottam arra, hogy talán az volt hatásos, és ebben az esetben az lehet a megoldás, hogy megpróbálom feloldani.
2016. febr. 25. 19:31
 14/21 anonim ***** válasza:
Egyszerűen engedd el, és lépj tovább. Ne gondolj rá, ne érezz felé, szabadulj meg a közös cuccaitoktól, ajándékoktól, a közös barátoktól is szerencsés távol maradni. Kezdj valami másba, találj valaki mást, ha másképp nem megy. Ezek a szerelmi mágiák nem annyira erősek, hogy fennmaradjanak, ha nem kapnak több energiát.
2016. febr. 28. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Azt nem lesz könnyű. Van egy közös gyerekünk, szóval nem törölhetem ki teljesen az életemből. Már nem.
2016. febr. 28. 10:52
 16/21 anonim ***** válasza:
Akkor számodra más nem marad, mint a mentális és asztrális fegyelem. Ha te változol minden változik.
2016. febr. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Ezt a problémát, csak Isten tudja megoldani. Fordulj Hozzá, tiszta szívből térj meg, és kérd meg a pásztort, hogy imádkozzon érted, hogy tűnjön el az a gonosz szellem, ami összeköt azzal a fiúval.
2016. febr. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
Isten meg tud szabadítani, ha átadod neki ezt és magadat. Ez lehet pillanatok alatt, és egy folyamat is. Olvass Bibliát! János leveleit, Péter leveleit, Pál leveleit, Jakab leveleit, János evangéliumát. Meg fogod kapni a válaszokat,ha őszinte szívvel keresed.
2016. febr. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Huh ezzel nekem is volt bőven problémam... évekig. Kérj segítséget. Nekem segítettek, bár nem ismerlek... velem sok gond volt. De hála már túl vagyok rajta. Ha gondolod megírom a címüket privátban.
2016. febr. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Kovalens kötéssel
2016. márc. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!