Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kötést hogyan lehet...

Szerelmi kötést hogyan lehet feloldani?

Figyelt kérdés
2016. febr. 24. 12:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
50%
milyen kotes az nem ertem ???
2016. febr. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

1. Magyarul írtam

2. Nyilván olyanoktól kérdezem, akik tudják miről van szó.

2016. febr. 24. 12:57
 3/21 anonim ***** válasza:
Attól függ mit csináltál, és mennyire sikerült. Állítsd elő a rituálé utolsó lépését, amikor minden kész van, majd szakítsd meg a végeredményt.
2016. febr. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nyilván nem akarnám feloldani, ha nem lett volna hatásos. Már többször próbáltam feloldani, de nem tapasztaltam változást. És bárcsak emlékeznék hogyan csináltam.
2016. febr. 24. 13:33
 5/21 anonim ***** válasza:

Így sincs nagy probléma. Rituáléban így is tudod ábrázolni. A lényeg, hogy a jelenlegi érzelmi, és fizikai kapcsolatot megfelelően ábrázold rituális elemekkel.

Miben merül ki a kötés hatásossága? Akit magadhoz kötöttél még mindig szeret, attól függetlenül, hogy megpróbáltad feloldani?

2016. febr. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
43%

Mondd el neki, hogy szerelmi kötést csináltál rajta.

Vagy egyik nap csak úgy váratlanul kérdezd meg tőle: "Ugye, hogy milyen jól sikerült a nemváltoztató műtétem?" esetleg "Remélem nemsokára feltalálják az AIDS ellenszerét, mert kiderült, hogy HIV fertőzött vagyok"

Tuti siker.

2016. febr. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Hogy honnan tudom? Egy se veled se nélküled kapcsolat a miénk. Sosem volt igazi szerelem, mégis újra és újra egymásra találtunk.

Mondjuk nem kizárt, hogy feloldottam, mert én azóta már nem kötődök hozzá. Ebben az esetben vagy rajta nem hatott, vagy mégiscsak szeret.

2016. febr. 24. 15:51
 8/21 anonim ***** válasza:
Utóbbira tippelek. Valószínűleg érzelmileg kötődik. Ez nem működik úgy, hogy egyiken rajta marad, másikról elmúlik, mert nem kifejezetten emberhez, inkább állapothoz kötődik. Valamilyen egészséges mód kellene, hogy a kötődés megszűnjön, és a kötés hatása is begyógyuljon. Kétlem, hogy ő ezért tenni fog, maximum te tehetsz ezért bármit is.
2016. febr. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Demost várjá, akkor ezek szerint te megszerelmimágiáztad és amiatt jöttetek össze vagy most mivan? Elvesztettem a fonalat.
2016. febr. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

hohohó!

Sok szopás és sírás meg szenvedés vár rád!


én öszintén gratulálok!


Ez egy nagy lecke lesz neked!

2016. febr. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!