Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Nemtom hallott e mar valaki a...

Nemtom hallott e mar valaki a kinetikarol. Sikerult targyat mozgassak gondolattal kicsit es enyhen. Ha tovabb fejlesztem magam baj lesz belole? :D ne nevess!

Figyelt kérdés
:):)

2015. máj. 23. 01:30
1 2 3 4 5
 41/48 A kérdező kommentje:
Najo kezdtek felhuzni irjatok uzit es elmagyarazom ugy h orokre hinni fogtok benne
2015. máj. 24. 14:15
 42/48 anonim ***** válasza:
Nem tudom tőled kaptam e üzenetet, ha igen, akkor bocs ezért az üzenetért, ha nem, akkor érdekelne ez a bizonyítás dolog.
2015. máj. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:

"elmebajos vagy nem kicsit nagyon. :)"


Elfogytak az érvek, Ötszázelék?

Ne süketelj! Hol a videód a jedi képességeidről?

6 kiló mozgatását szeretném látni, és ha lehet ilyen kívánságom, akkor értelmes magyar mondatokat leírva. Csak úgy mellesleg? Nagy kérés, vagy félanafabétától ne várjak el csodát?


Kérdező, ezzel a videóval nevettetni akartál? Mert sikerült.

Sztaniolpapír kicsit meghajtva az élére állítva?

Ennyi? Ez valami móka, ugye?

1 gramm erőkifejtés sem kell hozzá, hogy eldőljön. Magától is megtezsi időnként, emellé a szúrós tekintettel bámulás már telekinézeis?


De eldől egy nyitott ablak legapróbb huzatától, illetve elég annak a kézmozdulatnak a légörvénye, amit a videó főhőse levág. Apropó, minek kell hadonászni mellé ha gondolati energiával működik?


Milyen videót mutass?

- a kísérletet az alanytól teljesen független, elfogulatlan nézők ellenőrzik.

- a tárgyat nem érintheti meg az alany egy pillanatra sem.

- a tárgy tőle elszeparáltan van felállítva, esetleg egy másik helyiségben, vagy köztük üveg-plexifal van

- a helyiség zárt, huzatmentes

- az alanyt előtte szakemberek vizsgálják meg, hogy nincs-e nála bűvész segédeszköz

- nem hadonászik. kezei tenyérrel lefelé maga előtt.


Na, egy ilyen videó után majd elbeszélgethetünk a dologról. Addig ezektől a viccektől kímélj meg!

2015. máj. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=lh8gaGu-dKY


Egyébként nem elegendő az elme ereje egyedül. Bár ahhoz, hogy értsd miért, nem elég, ha elolvasol egy, vagy két könyvet. Egyszerűsítve képzeld el a kezeket, mint elektromágneseket. Ez nem egészen korrekt, de ilyen bioelektromos funkciót is ellát. Az hogy milyen forrású az erő, amiből a tárgyak a mozgási energiát nyerik megint más kérdés.

2015. máj. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 Devergo01 ***** válasza:
Minek bizonyitsak neked? Nem szeretnék videókat feltenni mert ha meg tudják ki vagyok hol lakom (nem magyarországon) felhasználnának engem bár mihez és én eszt nem szeretném nem vágyok hirnévre nem leszek feltünű hogy az erömet mutogasam meg mássokat veszélybe sodorni mert van még 2 barátom akikel találkozgatunk ök is képesek ilyenre és érdekes ök semm akkarnak feltünést kellteni enyi lett volna a modani valom okoska sok mindent nem tudsz te tátva maradna a szád garantálom! További jó okoskodást
2015. máj. 25. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:

:D

Elrabolna a Hydra és szuperkatonát fejlesztene belőled?

Takarodj az a ny á d b a h ü lye kamus ge*i, kit akarsz h ü ly é nek nézni?

Csicskagyerek bújj vissza a ny á dba és hajts végre magadon utólagos abortuszt.

2015. máj. 25. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim válasza:
Hmmm... Kezdjük ott, hogy bár megdőlt az a tévhit, hogy az agyunk 10%-át használjuk csak ki, azt mégsem hagyhatjuk figyelmen kívül, hogy nem egyszerre használjuk ki a 100%-át. Agyunk nagy részét egyébként tudatalatt használjuk, kb. 10-20%-át tudatosan. Szóval kiváló kérdés az, hogy mi mindenre lennénk képesek akkor, ha agyunk nagyobb részét is képesek lennénk tudatosan használni. Viszont az írásaidból arra következtetek, hogy maximum az általános iskola 2.osztályát járhattad csak ki (vagy még azt sem). Az IQ-d pedig kb. 48 lehet. De ha ilyen kevés IQ-val rendelkezel, akkor miért csak néhány ember képes a tudatával tárgyakat mozgatni? Mert hát az emberek többségének az IQ szintje azért legalább megközelíti a 100-at... Arról nem is beazélve, hogy akkor én miért nem tudok ilyet csinálni? Nekem 139-es az IQ-m... De ha az átlag ember nem is képes rá, akkor Tanishq Abraham, a csodagyecsodagyerek vagy Cristopher Langan, Marilyn vos Savant miért nem?
2015. máj. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
Az agy nem tudatosan használt részei főleg érzékelő központok. Azokat tudatosan használni azt jelentené, hogy az érzékelést bármikor ki és be tudod kapcsolni. Néha nem zavarna pár perc süketség, de valódi haszna nem hiszem hogy lenne. Viszont az agyban a kialakult kapcsolódási pontok számát az elme folyamatos, de nem túlzott terhelésével nagyszerűen lehet növelni. A vegetatív központokat pedig kifejezetten veszélyes lenne irányítás alá vonni. A légzésbe, keringésbe, hőszabályozásba belenyúlni nem tanácsos. Tudatosíthatók, és a légzés szabályozható is, de a teljes irányítás veszélyes.
2015. máj. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!