Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Nemtom hallott e mar valaki a...

Nemtom hallott e mar valaki a kinetikarol. Sikerult targyat mozgassak gondolattal kicsit es enyhen. Ha tovabb fejlesztem magam baj lesz belole? :D ne nevess!

Figyelt kérdés
:):)

2015. máj. 23. 01:30
1 2 3 4 5
 11/48 A kérdező kommentje:
Aa nem en akarom okozni a vilag veget xDxD
2015. máj. 23. 02:25
 12/48 Devergo01 ***** válasza:
Én ilyen komoly dolgokat nem tudok max 6-kg még csak 5 százaléknál tartok félek eljutok a 10 százalékhoz meg kell húznom magam mások előtt az ablakot pl most csuktam be ágyból de nem várom hogy elhiggyétek. Csak tudótokra adni hogy vannak ilyenek szerencsés emberke vagyok de persze uralni kell
2015. máj. 23. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 A kérdező kommentje:
Én csak örülök ha mesélnek nekem erről semmi bajom ezzel az ablakos dologgal ha te mondod el hiszem :):)
2015. máj. 23. 02:54
 14/48 Devergo01 ***** válasza:
az a baj mai világba sok a hazugság és igy akki téleg elmondja a képpeségeit az nem lehet hogyan meg mi ... érted 1 hete a spanom átt jött és montam neki eszt a dolgot persze nem hiszi el hogy javul az agyi dendenciám kicsit felhuzzot mert aszt mondta persze ez hulyeség mutas valamit nem kellet több a kabátja be vándorolt a a konyhából le volt sokkolva aszt az arcot na mindegy persze nem mondta senkinek neki ez nem megy probálta de nem jolva én semm 1 hétig fejlesztettem bennem volt valami plusz az elején éreztem csak enyit akkartam irni lépek
2015. máj. 23. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 A kérdező kommentje:
Nemtudsz videot kuldeni nekem??
2015. máj. 23. 03:16
 16/48 anonim ***** válasza:

Azt írja "ne nevess".

De azért ezt nem bíta kihagyni ":D".

xd

2015. máj. 23. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
Igyál egy kávét és ébredj fel :D
2015. máj. 23. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
Telekinézis?!20%-os agyi kapacitás?!Irni se tudtok...
2015. máj. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:

"Hány kg-t lehet megemelni egy embernek?"


Kézzel max. 250 kiló körül.

Segédeszközzel, pl. daruval több ezer tonna.


"Gondolattal" pár grammos ceruzákat löködnek asztalon a legjobbak, a szuperképességű orosz háziasszonyok pedig akár néhány dekás fémcsöveket is odébb taszítanak pár centivel...filmen.


Telekinetikus kisdobosok fórumokban akár 6 kilós tárgyakat lódítanak, becsszóra.


És vannak akik ezt el is hiszik. Az nem szokott felmerülni, hogy ennek mi értelme, ha ott a kezed, vagy van egy talicskád?

2015. máj. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:

A kinetikáról? Persze, a mechanika tudományának egy ága.


Nem tárgyalja a gondolattal való mozgatást.

2015. máj. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!