Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A Psi Wheel-t tényleg a...

A Psi Wheel-t tényleg a gondolattal lehet megmozgatni?

Figyelt kérdés
Olvastam róla egy két dolgot és elvileg a gondolattal meg lehet mozgatni vagy pörgetni. Én megpróbáltam de nagyon ritkán mozdult meg. Van ennek valami technikája vagy kamu az egész?
2014. márc. 7. 12:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Ha minimális logikával állsz hozzá, akkor nyilvánvaló, hogy kamu.
2014. márc. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Múködik de kb. 2 év mire megtanulod a technikát.
2014. márc. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Kezdetekkor nem tudod irányítani azt az érzést, aminek hatására bekövetkezik a forgás. Nekem kb. fél év gyakorlás után már tetszés szerinti időben, szinte bármeddig hajlandó forogni az alufólia a tű hegyén (egy üvegpohárral letakarva, hogy valós fizikai hatások ne befolyásolják a kísérletet).


Az összes tanácsom annyi, hogy ne akard görcsösen, mert úgy biztos, hogy nem fog sikerülni.

2014. márc. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Shai-Hulud ***** válasza:
23%

Magyarul két év alatt néha van olyan enyhe légmozgás a szobában, amitől megmozdul a kerék.

Például elmegy mellette a kutya. :)

2014. márc. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ted mellé a kezed és úgy menni fog
2014. márc. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem gondolattal, ez áltudomány, hanem mezei bioenergiával.


A kezed termel elektromágneses biomezőt és azzal tudod mozgásba hozni a kereket, ami rezonanciában interferál a kezed bioenergetikai hullámaival

2014. márc. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A kéz szerintem nem termel semmit, nem is kell közel tartani. Nekem elég annyi, hogy látom az eszközt, esetemben a távolság nem számít semmit.
2014. márc. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Shai-Hulud ***** válasza:

"Nekem elég annyi, hogy látom az eszközt, esetemben a távolság nem számít semmit."

Ezzel én is így vagyok. Csak ránézek a ventillátorra, és az pörög. Fantasztikus! :)

2014. márc. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nekem még rá sem kell nézni
2014. márc. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ron Hubbard szerint (hosszabb távon) elromlik a szemed, ha a thétaerőt a fizikai testedhez tartozó szemeiden keresztül fejted ki.


...

Érdekes, hogy az Egely Wheel (Egely György féle bioenergia-kerék) a kéz odatétele hatására kezd el mozogni.

Ez kb. a bioenergiát, éterikus energiát méri.


A gondolattal történő mozgatás az már egy magasabb szint lehet.. és ahhoz szerintem nem igazán van szükség az emberi testre (=fizikai testre) - sőt, talán gátolja is a folyamatot.

2014. márc. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!