Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha egy kicsit eljátszol a...

Ha egy kicsit eljátszol a gondolattal, hogy tegyük fel, létezik reinkarnáció, mit szólnál, ha legközelebb olyan kultúrába-közösségbe születnél, amit most utálsz?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 2. 00:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

én szem. szerint hiszek a reinkarnációban :D

(1480 óta)

:D

nah de viccet félretéve, én semmit

3 okból:

1, nincs olyan kultúra, amit utálok...

2, ha valamelyik kultúrát meg is utálnám, a következő életemben már nem is emlékeznék rá

3, ha viszont mégis, akkor meg el kellene fogadnom és újra élném az életem

2010. ápr. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Isten ments attól hogy cigány legyek :S
2010. ápr. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
00:17 - Mi lenne, ha mégis? :-D
2010. ápr. 2. 00:22
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
akkor is élnék hát mit lehetne tenni... nem hiszek benne de lennék: német, svájci, amerikai
2010. ápr. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
86%
Hallottam olyat ha nagyon gyűlölsz mondjuk egy népcsoportot akkor karma miatt van esélye hogy pont az leszel köv. életedben :P
2010. ápr. 2. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%
Ha beleszuletsz egy kulturaba, akkor mar nem fogod utalni, mert azzal egyutt nosz fel, es nem leszel tobbe kivulallo. Szoval szerintem keves olyan ember van, aki utalna a sajat kulturajat - mert ha ujjaszuletsz abban a kulturaban, mar ahhoz tartozol, nem pedig az elozo eletedehez, amire amugy sem emlekeznel.
2010. ápr. 2. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%
Pontosan. Ha tegyük fel következő életedben raj leszel, nem fogsz arra emlékezni hogy előtte te magyar voltál aki utálta a cigányokat. Hanem majd te is utálni meg verni-ölni fogod a magyarokat:D
2010. ápr. 2. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
mivel előző életemre nem emlékeznék, és arra sem, hogy én azt a közösséget utáltam, és mivel oda születnék, benne nőnék fel, egyértelműen azt a kultúrát, közösséget érezném sajátomnak, hiszen az szívódott belém gyerekkoromban...
2010. ápr. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Az lehet,hogy nem emlékeznénk arra,miért is csöppentünk abba a kultúrába,de hogy pont azok a hatások érnének minket,amiket előtte mi generáltunk,ez a biztos.
2010. ápr. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
még szerencse,hogy nem utálok senkit..biztosan nem érdekelne,mert nem is emlékeznék rá..mert lehet hogy náci tiszt voltam,aki utálta a zsidókat,aztán meg antiszemita zsidó,kinek kinyírták az apját,most meg magyar,aki nem utál semmilyen népet sem..ez következő életében nem fog érdekelni senkit sem.. :D
2010. máj. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!