Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Nemtom hallott e mar valaki a...

Nemtom hallott e mar valaki a kinetikarol. Sikerult targyat mozgassak gondolattal kicsit es enyhen. Ha tovabb fejlesztem magam baj lesz belole? :D ne nevess!

Figyelt kérdés
:):)

2015. máj. 23. 01:30
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem lesz baj belőle, az álmok nincsenek hatással a valóságra.
2015. máj. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
45%
Tartsatok hülyének, de szerintem az emberiség agya 100%-át használja, azaz: agya teljesét kihasználja, ha netán valaki mégiscsak 1-5-10-20 százalékot használna az nem is ember volna, hanem szobanövény, vagyis vegetálna!
2015. máj. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:

Joker, a hivatalos kutatások is ezt bizonyítják. Az agy teljes állományát használja az ember, csak nem egyszerre az egészet. Ennek nem az az oka, hogy nem képes rá, hanem az, hogy az agy egyes területei különböző funkciókat látnak el, azaz specializálódnak. Megfelelő körülmények között az agy minden része képes rendesen működni. Csak a megfelelő impulzus kell.

Ugyanakkor érdekelne, mi a kulcsmozzanat a gondolatok általi tárgymozgatásban, ami a gondolatot átalakítja mozgássá, avagy hatássá az adott tárgyon.

2015. máj. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
#23-as köszönöm, igazából a 70-es IQ-mmal nem sok mindent értek. Például azt nem tudom, hogy a gondolat hogyan tudja mozgatni a tárgyakat, szerinted hogyan? Hogy lehet hatással az adott tárgyra? Persze gondolattal mozgatni tudod a lábad, mozgatni tudod a karod, de hogyan tudod mozgatni a tárgyakat, szerinted?
2015. máj. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
Pont ezt kérdeztem én is a kérdezőtől. Mi az a kulcsmozzanat ahogy ő eléri ezt. Nem tartom kizárhatónak hogy ilyesmi létezzen, de nincs ötletem, hogyan működik a leglényegesebb pont. Amikor a gondolat fizikai erővé válik.
2015. máj. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 Devergo01 ***** válasza:
18-válaszoló nem baj ha hétköznapi emberke vagy de akkor minek irsz ide ha tudatlan vagy? Igen én képes vagyok ilyenre nem várom el hogy el hid de akkor normális választ ha lehet vagy. Ha képes vagy erre
2015. máj. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
Továbbra is az a kulcsmozzanat érdekelne...És nem kötekedésből. Tényleg kíváncsi vagyok.
2015. máj. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:

Egyébként szerintem alapból tudni kéne, hogy nem létezik olyasmi, hogy 2%-ot használtok gondolkodásra utána pedig 4-et, 5-öt, 6-ot, 7-et stb. Ilyesmi nem létezik! Ha többet használnátok gondolkodásra, jobban mondva, ha az agy egyes területén egy bizonyos funkcióra irányulna minden a többit kiszorítva, agyvérzés lenne a vége. Vagy valami más súlyosabb következményt vonna maga után, mert olyan sincs, hogy agyad 120, 130, 140 százalékát használod.

#26 Dobjál már fel egy linket, melyben foteleket emelgetsz az elméddel, mert ez nem hit kérdése. :D

2015. máj. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 A kérdező kommentje:
Hat nemis a kulcsmozzanat hanem ha sokat gyakorlod egyrejobban megy es ugy ered el ugy kell fokuszalni csak ki mennyire tud koncentralni igen ezaz agy allomanyos cucc xdxd
2015. máj. 23. 17:28
 30/48 anonim ***** válasza:
A kulcsmozzanat a lényeges. Amíg az nincs meg, addig hogy tudnád fókuszálni az elmédet? Illetve ha tudod is, nem történik semmi, mert az akarat átalakítása nem történik meg fizikai erővé. Úgyhogy továbbra is a kulcsmozzanat a kérdés. Mitől válik az elme ereje mozgató erővé?
2015. máj. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!