Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Nemtom hallott e mar valaki a...

Nemtom hallott e mar valaki a kinetikarol. Sikerult targyat mozgassak gondolattal kicsit es enyhen. Ha tovabb fejlesztem magam baj lesz belole? :D ne nevess!

Figyelt kérdés
:):)

2015. máj. 23. 01:30
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:

"18-válaszoló nem baj ha hétköznapi emberke vagy de akkor minek irsz ide ha tudatlan vagy? Igen én képes vagyok ilyenre nem várom el hogy el hid de akkor normális választ ha lehet vagy. Ha képes vagy erre"


Igen, hétköznapi emberke vagyok. Például 6 kilónál sokkal többet emelek a kezemmel, és meg sem fordult a fejemben, hogy az elmémmel tegyem, mert nincs értelme, és rég kinőttem abból, hogy komolyan vegyem a Star Warst, vagy bármelyik fantasyt.


Ha nagyon ezoterikus akarok lenni, azt is mondhatnám, hogy az univerzum/isten nem teremtett volna kezeket az embernek, ha létezne a gondolattal való tárgymozgatás. Ez tény is bizonyítja, hogy vagy nem létezik ilyesmi, vagy ha igen, akkor sem ér annyit, hogy cirkuszi mutatványnál több legyen és komolyan befolyásoljon bármit is a világban.


Földhözragadtabban pedig az ember kb. 1 millió éves léte alatt sem tudott elterjedni a dolog. Például akiknek igazán szükségük lenne rá, miért nem használják és tanulják? Mondjuk a tolószékbe kényszerültek? Némelyiküknek sajnos egy egész élet állna rendelkezésére, hogy megtanulja magát vagy a székét önállóan, gondolattal mozgatni, neadjisten az életviteléhez szükséges tárgyakat megmozdítani és magát kezek nélkül ellátni?


Mindenki más csak gyenge cirkuszi bohóc, legfeljebb szórakoztató mutatvány a youtube-on. Te még az se, mert trükköt sem láttunk tőled.


És igen, miért is hinnék neked, aki saját bevallása szerint is csak 5%-ot használ az agyából és egy értelmes magyar tagmondatot sem képes leírni?


Ebben az 5%-ban egyébként furcsamód tényleg egyetértünk.

2015. máj. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
Esetlegesen az nem merült fel benned, hogy azért nem tanítják, és azért nem fejlődik ki minden emberben ez a képesség, mert egy átlagos ember nem képes a tudatát megfelelő módon használni olyan feladatokra, amelyek nem az érzékelés-válaszreakció egyenletre épülnek? Az emberi ismeretek szerint az ember az egyetlen olyan faj a Földön, amely képes az absztrakt gondolkodásra. Igaz hogy ilyesmit már emberszabásúaknál és delfineknél is megfigyeltek, de ezek még nem bizonyítottak. A pszichokinézis, és hasonló, jelenleg parajelenség kategóriába sorolt jelenségek mind ellent mondanak a természetes érzékelés-válaszreakció mechanizmusoknak. Ez utóbbi még a legprimitívebb állatoknál is működik. Ezek az élőlények nem is képesek az érzékszerveiken kívül eső tartományok észlelésére, és felfogására. Az ember képes erre, köszönhetően az intelligenciájának. Elképzelhetőnek tartom, hogy az absztrakt gondolkodás, és a magas szintű koncentrációs készség új funkciókkal ruházhatja fel az ember érzékelését, és környezettel való interakcióit. Noha tanulunk olyan fogalmakról, és tényként kezelünk olyan dolgokat, amelyek messze meghaladják a természetes észlelésünk határait, mégis szigorúan ragaszkodunk a bizonyítottan korlátozott érzékeinkhez, mintha ezek objektív rendszerek lennének. Ha az érzékszerveinken túlmutató tárgyakat vizsgálunk, akkor az érzékszerveinken túlmutató észlelési módot kell alkalmaznunk. Ugyanez igaz a válaszreakciókra is. Ha a hatás olyan módon jöhet csak létre, amire az emberi test alkalmatlan, akkor az emberi testet meghaladó eszközt kell használni. Erre persze vannak gépek is. Az észlelésre, és a válaszreakcióra is. De a valódi forrása ezeknek is az a képesség, hogy elvonatkoztatunk az észlelt valóságtól, hogy átfogóbb képet kapjunk. Ez az emberi elme képessége. Ha képes felfogni az észlelhetetlent, megvan rá az esély, hogy válaszreakciót is adhat a felfogott információra. Márpedig képesek vagyunk felfogni, még ha tökéletlenül is az észlelhetetlent. Ennek köszönhető a mai tudomány minden vívmánya. De a válaszreakciókat szigorúan kötjük a testi keretekhez. Nem tartod feltételezhetőnek, kedves előttem szóló, hogy ez is csak egy tudományos lépcsőfok lenne, amit az emberiségnek lehetősége van meglépni?
2015. máj. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:

A telekinézis egy ostobaság, az ember soha sem fog eljutni arra a szintre, hogy használja a tudatát bárminemű cselekedetre, ugyanis az ember egy rabszolgalény.

Te sem tudod használni a tudatod, kérdező, mert a tudat használatához rendkívül kifinomult lelki esszenciára van szükség, és a kérdéseid- válaszaid alapján arra a következtetésre jutottam, hogy az IQ-d 100 alatt kell, hogy legyen. Ugyanakkor az is leszűrődik a kérdésedből, hogy úgy véled, ahogy látod magad, kérdésed, biztosan úgy fog reagálni más is rá. Pl. ne nevess! Honnan veszed azt, hogy az átlag válaszolók nevetve felelnek? Azért, mert te elmosolyodtál saját kérdéseden, az még nem jelenti azt, hogy mindenki elfog. Ez alacsony korosztályra utal.

Ha képes is vagy ilyen cselekedetre, azt sem a gondolatoddal hajtod végre, hanem szellemekkel, akik legfeljebb szolgálatodban állnak, vagy együttműködve veled megtréfálnak másokat.

Sajnos sok olyan bűvésszel találkoztam, akik szellemcinkosokkal közreműködve tévesztették meg a közönséget. A levitálástól kezdve a látnoki képességeken át a tárgymozgatásig mind szellemi segítséggel történik, és nem saját képesség.

Ez viszont nem zárja ki, hogy ez a primitív rabszolga ember faj ne rendelkezzen tudattal. Én is, mikor ránézek egy rovarra, féregre, akaratlanul is megmozdul, egy állatra, akaratlanul is felém fordul (pl. hal), de ez még csak a tudat kezdetleges, úgyis mondhatnám evolúció egysejtű szintje.

Ha az ember dns-ében ott is van a tudat, elme mesterfokú használatának birtoklási képessége, az is leghamarabb több millió év múlva sajátítható el.

2015. máj. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 A kérdező kommentje:
Úgy latszik nem fogdtatok fel amit irtam!! Nekem sikerult. :):)
2015. máj. 23. 22:27
 35/48 A kérdező kommentje:
Nyilvan a te iq d van 100 alatt mer neked nem megy ;P
2015. máj. 23. 22:28
 36/48 A kérdező kommentje:
[link] Ez bar nem en vagyok de talan segit elhinni egy kicsit..
2015. máj. 23. 23:23
 37/48 anonim ***** válasza:

A kinetikának mi köze a telekinézishez?:D

[link]

2015. máj. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 Devergo01 ***** válasza:
31 válaszoló átlag ember 1 használja ki akkor 5 százalék szerinted rosszabb? elmebajos vagy nem kicsit nagyon. :)
2015. máj. 24. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
Senki se képes ilyesmire. Aki azt állítja, hogy igen, az hazudik, vagy nem vette észre, hogy földrengés volt.
2015. máj. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
#36 Ennyi erővel Dynamot is ide linkelhetnéd!
2015. máj. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!