Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan hozhatnám vissza az...

Hogyan hozhatnám vissza az élők közé a halott nagyapám?

Figyelt kérdés

2012. márc. 26. 05:43
1 2 3
 21/22 anonim válasza:

Őszinte Részvétem illetve az egész családnak is.:(

Sajnos fel nem tudod támasztani gondolj csak bele akkor,kb mindenkit fellehetne de ez lehetetlenség.Nos, szellemidézésről lebeszélnélek.Én úgy gondolom, hogy a halottakat hagyni kell békében nyugodni.a szívedben ő mindig ott lesz.:)kevés vigasz de ez az igazság.


Amugy azoknak a válaszolóknak akik így válaszoltak,hogy Ásd ki stb, meg h tépj be szeretném,közölni,hogy szánalmas a viselkedésük.valamit normálisan megkérdeznek talán úgy illene válaszolni....másrészt nemtudom,mit szólnátok,ha valaki nektek írna ilyet. szegénységi bizonyítvány!

2012. júl. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:

Vissza lehet hozni es az is lehet , hogy most is ott van a hazadban .

En nem tunodtem meg a halott feltamasztasan de sok helyen irjak , keress inkabb a googlen es ne a gykn mert itt aki nem ert hozza hulyenek fog nezni

2019. máj. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!