Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan hozhatnám vissza az...

Hogyan hozhatnám vissza az élők közé a halott nagyapám?

Figyelt kérdés

2012. márc. 26. 05:43
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Sajnálom, sajnos sehogy, sokan vannak akik szinte az egész életüket egy ilyen "misztikus dolog" kutatásába vetették, de még a mai napig nem találták meg azt a dolgot amivel lehetővé válna. És nagyon valószínű hogy nem is fogják. Nem is tudom mennyire nehéz lehet neked, de azért részvétem.
2012. márc. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 SSJGoku ***** válasza:
Gyűjtsd össze a hét kristálygömböt!!! Amúgy részvétem
2012. márc. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
45%
Jajj istenem... tudom, hogy most rossz amiért meghalt a nagyapád de mágia meg vámpírok meg vérfarkasok NEM LÉTEZNEK omfg 21. században élünk, akik meghaltak azok megszűnnek létezni, nincs pokol se meg menny se azért találták ki ezt még régebben, hogy az emberek ne kövessenek el bűntényeket és, hogy ne legyen öngyilkos minden 2. ember...
2012. márc. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Senkit sem lehet visszahozni a halálból. Ha létezik is újjászületés, akkor az adott "személy" nem úgy hozza valaki vissza, hanem magától jön. Érted. Aki meghalt az már nincs tovább. Vagyis van: a szívedben, az emlékeidben mindig is ott lesz. :)
2012. márc. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
a szellemét megidézni talán de életre kelteni sehogy
2012. márc. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Lora1328 válasza:
Szerintem lehetséges ha hiszel a szellemekben de ne próbáld meg! a szívedben mindig ott lesz veled és segít mindenben.ha kérdezni akarsz tőle vmit (?) akkor kérdezd. megfogod érezni a választ.
2012. márc. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg a papot/lelkészt és rájössz hogy hülyeségeket beszélsz és, hogy miért. lehetőleg ne szektába menj! most lehet hogy hülyének gondolsz, de megteszed meg fogod egyszer hálálni!

Kivéve ha rájössz hogy téged is feltámasztottak.... Bocs, a humorom morbid.

2012. márc. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Sajna sehogy,de ha kérdezni akarsz tőle tudok segiteni
2012. ápr. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Sehogy aki meghalt azt nem lehet visssza hozni, ő a szívedben az emlékeidben él tovább és a szerettei szívében emlékeiben. Gondolj rá szeretettel és engedd el, hagyd békében nyugodni.
2012. ápr. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Sehogyan sem, ha valóban halott, őrizd az emlékét - egyebet nem tehetsz.


Eddig még, soha senki sem támadt fel.


Az ilyesmi csak népszerű (vagy épp) népszerűtlen mese.

2012. máj. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!