Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerintettek ez lehetséges?!

Szerintettek ez lehetséges?!

Figyelt kérdés

Azt hallotam ezt azt pld..léteznek démonok,szellemek stb.

Szóval ha megidéznék egy Démont és alkut kötnék vele,vagyis eladnám a lelkem neki cserébe azért hogy anyit kívánjak amenyit szeretnék ez úgyértem hogy határtalan legyen és szó szerint akármi is legyen az.Én nem hiszek ilyenekben de azért gondoltam megkérdezem hogyis mintis van ez az egész...ne kritizájatok ki ne hülyézetek le csak kíváncsi vagyok hogy az ezósok mit fognak válaszolni a kérdésemre


2011. okt. 7. 19:51
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
bocs a hibákért vagyis úgy akartam írni hogy hallotam ezt azt:D:D:D:D:D:D
2011. okt. 7. 19:53
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem kell eladni a lelked mint a mesékben, csak elkötelezni magadat.
2011. okt. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezt a filmet és megtudod, mi lenne ha kívánhatnál.


[link]

2011. okt. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

utolsónak

de hát az csak film:D:D:D:D:D:D:D:D

szerintem nem az igazi démonokról vagy hasonló lényekről csinálják a filmet...csak ki tanálják milyen legyen a szerepük:D:D:D:D:D:D:D:D erről enyit

2011. okt. 8. 10:04
 5/17 anonim ***** válasza:
Démonok, szellemek csak az emberek fantáziájában léteznek.
2011. okt. 9. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
hát ezel énis így vagyok de sokkan mondják azt hogy léteznek ilyen lények
2011. okt. 9. 11:36
 7/17 anonim ***** válasza:

Ami nem létezik azzal nehéz alkut kötni:)


Amúgy meg mért fogadna el egy démon egy olyan kívánságot amivel te határtalan hatalomra is szert tehetsz?

Nem logikus, mert akkor elvileg isten is lehetnél.

Meg mire menne a lelkeddel úgyis hozzákerülne:)

2011. okt. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Hát ebben igazad van,de Isten úgysem lennék csak apró dolgokra használnám...ja még a lelkemel kapcsolatosan hát azt kívánám hogy nagyobb hatalmam legyen mind Istenek és a lelkemet kapjam vissza és amelyik démonal alkut köttem az pedig felejtsen el engem és az egész pokoli lény
2011. okt. 10. 17:56
 9/17 anonim ***** válasza:
A démonok nagy ívben tojnak arra te mit akarsz. A lelkedet pedig nem tudod eladni, mert az nem a tulajdonod. Te a lélek része vagy, és nem a lélek a te részed. A lábad nem tud eladni téged.
2011. okt. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 hejj ***** válasza:
ne idézz meg semmi ilyesmit, komolyan mondom, ne vegyél részt szeánszokban vagy szellemidézésekben
2011. okt. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!