Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A destrukció lehetséges?

A destrukció lehetséges?

Figyelt kérdés
Lehetséges vagy nem?

2012. márc. 27. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:
kicsit bővebben hogy mit értesz ez alatt, mert magában ez így értelmetlen
2012. márc. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lehetséges-e, hogy egy ember a puszta akaratával tegyen semmissé egy tárgyat?
2012. márc. 27. 14:33
 3/8 anonim ***** válasza:

ilyenről még nem hallottam, hogy pusztán akarat elég egy tárgy megsemmisítéséhez...


talán az X-men című filmben elképzelhető..

2012. márc. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja. Gondold azt, hogy nincs kanál!
2012. márc. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Volt egy ilyen program az USA-ban a hidegháború alatt, a cél az volt, hogy megöljenek egy kecskét(felrobbantsák a szívét) pusztán tekintettel és gondolatokkal. 30 év, 300 millió dollár és Hitler volt tudósaival sem jött nekik össze, szerinted neked menne?
2012. márc. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy nekem menne. De ha komoly ez az utolsó komment, hogy az usa-ban folyt ilyen kisérlet, akkor ők hibbantabbak még nálam is.
2012. márc. 27. 20:14
 7/8 anonim válasza:
Fogj meg egy baseball ütőt sétálj oda valamihez, és verd szét! Szerintem ez is destruktív és többet is érsz vele!
2012. márc. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
az USA az hülye!!! Mindeni jó országnak tartsa pedig ha tudnák miket müveltek örökre meg utálnák
2012. ápr. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!