Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A görög mitológiában az...

A görög mitológiában az Isteneknek egy amrózia nevű étel biztosítja a halhatatlanságot. A parlagfüvet a világ számos nyelvén ambróziának nevezik. Lehetséges hogy ez az örök élet kulcsa és itt hever elöttünk?

Figyelt kérdés
2012. jún. 14. 15:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Igen, ha előbb nem döglesz meg allergiában.
2012. jún. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
csak utánad, drágaszágom. egyébként az ambrózia, te hülye
2012. jún. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Minden bizonnyal! Ezért élünk 7milliárdan a Földön! De Magyarországon sajnos nem fogyasztják.
2012. jún. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
mi a kurvä anyádnak kell egyből lehülyézni te emberarcú idegen?! te még sosem ütöttél félre egy-egy betűt?
2012. jún. 14. 18:00
 5/16 Pietrosol ***** válasza:
29%

Szia!


A parlagfű nagyon régi gyógynövény,több tucat betegség hatékony ellenszere!Az allergiát a tudatalatti alakítja ki,semmi köze a pollenekhez!

Sokan fogyasztják teaként,ízesítve salátaként!"Tudományos" bizonyíték szerintem nehezen keríthető elő,mert nagy öngól lenne a gyógyszergyártó cégeknek,ha kiderülne,hogy egy ilyen sokoldalú gyógynövény terem a szemünk előtt!

Én leszárítva teaként iszom egy jó ideje,de most,hogy megjelentek a fiatal hajtások,megkóstolom salátaként is!

2012. jún. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
47%
Utolsó: én félnék, hogy allergiás sokkot kapok! :D Mégis csak egy gyomnövény, nem? Amúgy milyen jó tulajdonságai vannak azon kívül, hogy gyakorlatilag lehetetlen kiirtani? :D
2012. jún. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Pietrosol ***** válasza:

Szia ma 09:27!


Ha nem haragszol csak linkelek!


[link]

[link]

[link]

2012. jún. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Az ambrózia a tobozmirigy által kiválasztott váladék/energia, a lélek női elixírje.
2012. jún. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Antimod ***** válasza:
100%
Az életed örök. Lehet, hogy most újat mondtam ezzel. Más kérdés, hogy a létformád időről-időre változni fog.
2012. jún. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

chenopodium ambrosioides

libatop Nem parlagfű,másik növény

[link]

[link]

2012. jún. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!