Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan sajátíthat el a Pirokin...

Hogyan sajátíthat el a Pirokinézist?!

Figyelt kérdés
Gondolom hogy több év tanulás kell hogy elsajátítsam...valakinek tipje ehez hogy hol is kezdjem?
2011. szept. 8. 16:19
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
Én nem tudom h drakonak kamus-e vagy nem, de nem lesz démoninvázió 2012-ben ez hülyeség... elég jó védekező rendszere van a természetnek meg az embereknek is, meg pláne pont most lenne?! A démonokra is rájárt a rúd az utóbbi időben nem csak az emberekre jobb dolguk is van mint a saját határaikat feszegetni a legtöbb még a sebeit nyalogatja... tuti nem lesz démoninvázió.
2011. szept. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
59%
Milyen Démon invázió?... A seb nyalogatáson már túl vannak, már újra felragyogott a régi pompa a Déli-Királyságban. Az Igaz Istenek úgyis visszaveszik ami jár nekik, nem marad sokáig ez az új judeo-keresztény világrend.
2011. szept. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim válasza:

én is szeretném tudni. de a papír már megy. (én telekinézissel rendelkezem, és sikerült, és ezt fejlesztem. )

koncentráld az erődet a lángra, sokáig, és menni fog. (de kicsit más mind az enyém, és mégis hasonló)

2013. máj. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 Ír kecske válasza:

A kérdésre itt egy dokumentum film hangvételű videó amiben végig mennek kb 30 különböző "épességen", és elmagyarázzák h mi-micsoda... http://www.youtube.com/watch?v=u69EvmCbjhw

Akinek nincs kedve végig nézni: Fagyasztás-Cryokinesis, Föld mozgatás-Geokinesis

UI: Aki szkeptikusan, objektíven áll hozzá annak is ajánlom, mert szórakoztató kis videó... ;)

2014. jan. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim válasza:

szia! Ha el szeretnéd sajátítani a pirokinézist akkor négy nagyon fontos dolog kell:1 hit

2 akarat

3 türelem

4 nagyon nagyon kell koncentrálni

Segít a sok meditáció.Bekapcsolsz valami nyugtató zenét leülsz a szőnyegre vagy az ágyadra törökülésbe és a kezed mindegy hova rakod csak neked kényelmes legyen.Koncentrálj egy pontra,az ujjad hegyére , egy papírdarabkára , vagy a szívverésedre de be is csukhatod a szemed ha úgy könnyebb.Utána gyújts meg egy gyertyát olyan helyiségben legyél ahol csend van tudsz koncentrálni nincs szél olyan messze ülj a gyertyától hogy azért közel legyen hozzád de amikor levegőt veszel ne mozgassa a lángot.Először csak próbáld meg a gyertya lángját mozgatni.Ez is időbe telik van akinek elsőre sikerül van akinek napok vagy épp hetek kelletek.Ez után ha már tudod mozgatni próbáld meg nagyobbra és kisebbre csinálni a lángot kb ezekhez is napok hetek kellenek .Kivéve ha jól megy :D. Majd utoljára a lángot próbáld kialtatni.Remélem ezzel segítettem ha ezek mennek utána már csak sokat kell meditálni meg ilyenek aztán lehet később már az ujjadal is tüzet gyújtasz hajrá :D

2016. dec. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim válasza:

én is szeretném elsajátítani a pirokinézist, bár annyira nem megy de a lángját már tudom egy kicsit mozgatni

kíváncsi vagyok egy kis idő után mi fog ebből kisülni :D

2017. márc. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!