Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan sajátíthat el a Pirokin...

Hogyan sajátíthat el a Pirokinézist?!

Figyelt kérdés
Gondolom hogy több év tanulás kell hogy elsajátítsam...valakinek tipje ehez hogy hol is kezdjem?
2011. szept. 8. 16:19
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
56%
elküldöm
2011. szept. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
83%
Nézd meg az ehhez a témához való Stephen King filmet, nagyon jó. Mellette kezdj el gondolkodni, hogy ez mennyire nem valós és milyen jók a filmes effektek.
2011. szept. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
56%

az a baj hogy ha nem lenne a kereszténység már rég tudományosan is bizonyítva lenne a mágia létezése

csak ezek mindent megtagadnak azt sem fogadták el hogy a föld kerek és a nap körül forog gondoljatok bele

2011. szept. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
39%

A fő gond az a mágiával is, meg amit nem szeretek a vallásokba, az amivel mindent megmagyaráznak. A vallás szerint ugye isten teremtett minket. Nem kell olyasmivel foglalkozni, hogy evolúció vagy egyéb lehetőségek, hanem vagyunk is kész :D

A "mágia" (noha nem hiszek benne) legalább jobban hangzik, noha az is hasonlóan elképzelhetetlen számomra, hogy csúnyán nézel valamire/kire és az felgyullad :P Ahhoz kell, hogy valami azt az anyagod felhevítse olyan hőmérsékletre, hogy az meggyulladjon, vagy valami mikro hullámú sütő szem xD Szóval ez nem olyasmi, hogy lehetetlen csak amivel körülírják, hogy ez mágia meg elolvasol 2 könyvet és érzed az energiát meg mittomén akkor már pista bácsinak is megy... Ez valahogy egy szintre hozza a vallásokkal.

No nem leszólni akartam senkit, csak szerintem egy kérdés kivizsgálásához a legjobb ha többfelől megvizsgáljuk a dolgot, és noha biztos voltak cinikusok :P én a szkeptikusok tömegét gyarapítanám.

2011. szept. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
73%
ha egy napot eltöltene mellettem egy szkeptikus kíváncsi vagyok milyen magyarázatot adnának a mai nagy találmányomra az energia esernyőre :D
2011. szept. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
56%
Mire való az energia esernyöd?:) véd valamitöl vagy más? te nagyon el vagy mélyedve az ezotériában látom:)
2011. szept. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
100%

Draco, neked nincs jobb dolgod mint a hozzá nem értésedet hangoztatni? Világhasadás... az Istenekre mondom még egy ilyen szerencsétlen nincs ebben a topicban mint te. Csodálkozunk ha ennyi a szkeptikus ha ilyen drako félék és ezo tv-sek (stb.) alapján ítélnek meg minket? Én nem..


Kérdező;

az alábbi linken leírnak egy gyakorlatot ami által rendszeres gyakorlással elsajátíthatod ezt a gyakorlatot:


[link]

2011. szept. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:

Az a fő buktatója ezeknek a mágiás dolgoknak, hogy minden ilyen típusú kérdésre ajánlanak 1-2 könyvet, adnak 1-2 linket és "olvasd el, gyakorolj és máris tudod" válaszokat mellékelve.

Ha ennyire egyszerűen emberek lángra tudnának lobbantani másokat, vagy hasonló dolgokat tudnának csinálni akkor szerintem az lenne olyan nyilvánvaló dolog, hogy nem lenne szkeptikus. Az csak csepp a tengerbe ha egy elvetemült ezos még rá is rak egy lapáttal :D és hajtja a szkeptikusokat.

2011. szept. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
Ha elolvastad volna a linkem már tudnád hogy botorságot beszélsz.:)
2011. szept. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
:)
2011. szept. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!