Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan sajátíthat el a Pirokin...

Hogyan sajátíthat el a Pirokinézist?!

Figyelt kérdés
Gondolom hogy több év tanulás kell hogy elsajátítsam...valakinek tipje ehez hogy hol is kezdjem?
2011. szept. 8. 16:19
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
35%
gyujcsd fel magad majd a házat..kezdetnek jo am meg energia áramoltatás.részcske mozgatás erös akarat.meg még aszem pár dolog.
2011. szept. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:

drakonak szolics

tudod ha nem érdekel akor minek írsz ide+ha nemis értesz hozzá:D

amugy nem vagyok dilis úgyhogy jobb ha te gyújtod fel magad:D és kérlek kímélj magadtól köxi:P

2011. szept. 8. 16:27
 3/46 anonim ***** válasza:
31%
1.értek hozzá 2.elejét nem igaz nemjötél rá hoyg csak hüyleségböl mondtam 3. a másik része igaz.
2011. szept. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:

drakonak szolics

oké rendben van hogy csak vicceltél...de akkor is másképpen is le írhatad volna....amugy tuc segíteni nekem?

ha akarod privátban is fel vehetjük a kapcsolatott persze ha csak akarod:)

2011. szept. 8. 16:43
 5/46 anonim ***** válasza:

én fagyasztani szeretnék anak is van tudományos neve? tüz helyet jég meg fagy varázsolodna elö - szolics értesz ehez is?

de természetesen pyro is érdekelne amugy

2011. szept. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:

Ja igen dragon vagy csak elfelejetem

na ne mar privátba minek van a gyakori?

minden mágus titkolozik a varázslatokról:(

2011. szept. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
29%
b+ XD mindkettöhöz kel az energia áramoltatás a belsö erö az erös akarat meg sokminden.de az is tuti hogy ebbe a világba még nem fogtok rendesen jéglabda meg tüzlabdákat csinálni ha ijenre gondoltok maximum 2015re amikor megtörik 2 világ v16ra.
2011. szept. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
36%
Te atyaég! Borzalom! Amúgy úgy kell csinálni ahogy drako írta, és ha rosszabbul akarsz írni mint drako, akkor így tovább! Sok sikert a továbbiakban!
2011. szept. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
74%
Ja és drako befejeznéd? Nem lesz semmi ilyen 2015-ben vagy 2016-ban...
2011. szept. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
hát akk nem ha siekrül meg akadályozni az ottaniaknak de erre több az esély mint a ufo inváziora.
2011. szept. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!