Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Sátánistákhoz lenne kérdésem?

Sátánistákhoz lenne kérdésem?

Figyelt kérdés
Olvastam a spirituális sátánizmusról ( [link] és nagyon tetszett benne sok dolog, de szó volt benne tündérekről, elementálokról, amelyek számomra inkább mesébe illőek.Erről mi a véleményetek? Volt írás még benne intergalaktikus föderáció, szürkékről, Orionról. Arra szeretnék magyarázatot találni, hogy kitől származnak ezek az információk? Kérem valaki, aki jártas a témában, világosítson fel ezekről. Köszi!
2011. aug. 10. 00:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
28%
valamit félreolvastál, vagy olyas valaki rakta össze az oldalt aki nem tudja mi a sátánizmus. Annak (sátánizmusnak) nem sok köze van a tündérekhez meg elementálokhoz.Az intergalaktikus föderációhoz, szürkékhez meg ilyen hülyeségekhez meg végképp nincs köze.
2011. aug. 10. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
22%
Az igazi neve a spirituális sátánizmusnak a teista sátánizmus. Ez egy ősibb vallás mint a kereszténység. A zsidó vallás megszületésével egyidős. Lényegében annyit tesz, hogy elhiszi, hogy van Isten van Sátán vannak démonok, angyalok, a biblia úgy igaz ahogy van és az összes Grimorie szerintük létezik mennyország és pokol, de a pokolban uralkodni fognak és a sátánista emberek vezetik majd egy napon a démonok légióját isten ellen ahol majd győzni fognak. Ez a lényege az egésznek. Én nem vagyok sátánista, de ez fix, hogy ezt jelenti.
2011. aug. 10. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
88%

A Spirituális Sátánizmus idősebb a zsidó vallásnál, ez az emberiség legelső vallása, ezt a vallást követte mindenki a sumeroktól kezdve az egyiptomiakig.


Te szerintem keversz valamit a wiccával mert a Spirituális Sátánizmusban nincsenek tündérek. A SpiritsofEridu pedig egy nagyon jó oldal, továbbra is kénytelen vagyok azt hinni hogy keversz valamit.


Elementálokat pedig képes minden fejlett mágus kreálni egy megadott elemből az elméje segítségével.


Honnan származik? Nekünk közvetlen kapcsolatunk van Sátánnal és a Démonaival.


Mi a probléma az idegenekkel? Mit gondolsz, Sátánt a csillagpor hozta össze?:)Mindenre van tudományos magyarázat, a mágiára is csak azt még a modern tudomány nem érti, így egyszerűen fikciónak bélyegzi.

2011. aug. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
[link] itt olvastam, hogy könnyű ezekben az időszakokban kommunikálni ,,tündérekkel, törpékkel''.
2011. aug. 10. 14:30
 5/20 A kérdező kommentje:
Most látom, hogy ugyanezen az oldalon van szó pálcákról is, gondolom varázspálca, ami számomra hiteltelenné teszi azt a bejegyzést, sok érdekes írással ellentétben az oldalon.
2011. aug. 10. 14:42
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

A varázspálca egy fél méter hosszú energiairányításra és entitások uralására használt eszköz ami a középkori keresztény mágusoknál és a mai wiccáknál nagyon népszerű, egy Sátánista soha nem használ ilyet mert a Démonokat sértik, akkor miről beszélünk?


A tündérek és törpék elnevezést pedig szintén a modern wicca nevű "vallás" (öhm) vonta be az okkult köztudatba az asztrális elementálokra (tehát ezek az entitások csak tisztán energiából vannak, nem kis cuki mesefigurák ahogyan te értelmezted).

2011. aug. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
a sátánizmus nem ilyen dzsudzsu meg idézgetés. olvass utána a LaVey által életre hívott sátánista egyháznak.
2011. aug. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
LaVeynek semmi köze a Sátánizmushoz, az csak ateizmus, és nem mellesleg LaVey egy zsidó volt és csak összefoglalta a korának filozófia elméleteit és valamiért Sátánizmusnak nevezte el...
2011. aug. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Killgun ***** válasza:
100%
Fisz még annyit nem írt le:A Sátánistáknak a célja megtenni,amit lucifer is akart,azaz az istenekhez hasonló lénnyé válni...Spirituális értelemben.
2011. aug. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Így van.
2011. aug. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!