Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Sátánistákhoz lenne kérdésem?

Sátánistákhoz lenne kérdésem?

Figyelt kérdés
Olvastam a spirituális sátánizmusról ( [link] és nagyon tetszett benne sok dolog, de szó volt benne tündérekről, elementálokról, amelyek számomra inkább mesébe illőek.Erről mi a véleményetek? Volt írás még benne intergalaktikus föderáció, szürkékről, Orionról. Arra szeretnék magyarázatot találni, hogy kitől származnak ezek az információk? Kérem valaki, aki jártas a témában, világosítson fel ezekről. Köszi!
2011. aug. 10. 00:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
23%

és hol vannak azok a sátánisták, a filmeken, meg a vallási prédikációkón kívül? mert az, hogy 5 ember összegyűlik gyertyákkal meg hasonlókkal, maximum bohócok lesznek, nem sátánisták.

és kösz a 0%-ot :)

2011. aug. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Hétezren vagyunk hivatalosan, és JewVay is már egy létező Sátánista könyvből ragadta ki a szimbólumait. Ti ugyanolyanok vagytok mint a judeo-keresztények, attól mert ti fizettek a hivatalos tagságért már ti vallás vagytok? Még csak vallásnak sem nevezném ezt a JewVay féle akármit, az egész csak egy csupasz filozófiai maszlag.
2011. aug. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Jah, én se bírom a képmutató f*szfejeket.
2011. aug. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Arra lenék még kíváncsi, hogy ezeket ( [link] ) az információkat, rajzokat mind sátán mondta, mutatta, vagy , ha nem, akkor kitől származnak? Fisz! Neked is van démonod, és beszéltél a Sátánnal?
2011. aug. 14. 22:16
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
A válaszom igen, minden tudásunk Sátántól és Démonaitól ered. Mindennap imádkozom Atyámhoz, de Ő saját hangjával még nem beszélt hozzám. Jeleket küldött és az energiáját is éreztem már. Igen van Őrző-Démonom, vele már közvetlenebb a viszony mert Ő nem olyan elfoglalt mint maga Lucifer. Bár kicsit furcsálltam a stílust amivel kérdezted, nekünk nem Démonaink vannak és Ők sem rendelkeznek velünk. Ez egy nagyon szoros barátság.
2011. aug. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Félreértetted, nem úgy gondoltam, hogy te vagy az ő főnöke, vagy pedig fordítva...
2011. aug. 17. 23:20
 17/20 anonim ***** válasza:
Persze, tudom én csak ezt mindenképpen tisztázni akartam.:)
2011. aug. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
10%
Mit szívtatok gyerekek?
2011. aug. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
92%
A sátánistának sem bibliája sem egyháza nincs. A szabad akaratban hisznek, mivel szerintük a keresztényhit és a biblia csak az Istenimádatról szól, és arról, hogy Isten megpróbálja befolyásolni az embereket a Bibliával. Pl.: Megszabja hogy imádnia kell őt, templomba kell járnia, a szexualitást is korlátozza. A sátánt tisztelik (nem imádják), vagyis Lucifert (van vagy 6 neve ki minek hívja) mert ő fellázadt Isten ellen és a szabad akaratát követte. Van egyfajta Biblia annak ellenére hogy azt mondtam nincs, de nem Bibliának hívják, és ez a könyv nem parancsokról szól, hanem tanácsokról. Tehát nem feltétlenül kell követni. Nekem amúgy nagyon szimpatikusak a sátánisták, nem kürtölik szét a vallásukat, nem térítenek, csak a szabad akaratban hisznek. Általában nagyon békések és kedvesek. Ne tessék keverni őket a gót hülyeségekkel.
2011. szept. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Mellesleg az ördögök is rettegnek att?l a napt?l amikor J?zus visszatér!mindenkit ?vn?k az ördögi tudom?nyokt?l mert csak k?oszba sodorja az ember ?let?t!lucifer lesz az aki a rövidebbet huzza...
2012. ápr. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!